Jump to content

💙 HEAVY METAL LOVER T-SHIRT 💚

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

Shawniqua Mendes

Jeremy irons. No wtedy był dadiim :mark:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Guest Messy vers
3 hours ago, Little99 said:

Omg wiem czego potrzebuje, dawajcie filmy o związkach z dużą różnica wieku, najlepiej nauczyciel i uczeń albo uczennica może być też nauczycielka i uczennica bądź uczeń. Widziałem już kiedyś taki super o młodej dziewczynie i nauczycielce i to było genialne, więc jak znacie takie to piszcie plz 

Szesnaście mgnień wiosny

Ema

Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
3 hours ago, baazyll said:

turbo slow.

Nie wiesz o czym mówisz.

I ja w sumie nie chce wiedzieć. Ale wiem, ze slow cinema potrafi dojebc, honey XD

Osobiście, nie oglądam, ale znam takich masochistów

Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
3 hours ago, baazyll said:

Ja widzialem wszystko od Przełamując fale w górę (muszę nadrobić jego wczesne filmy), no i moja relacja z jego kinem jest hm, no mocno trudna :laughga: uwielbiam Dogville i Melancholię (kupilem sobie ostatnio taki śliczny poster na redbubble :mark:), ale reszty albo nie lubię, albo nienawidzę :fthis: Antychryst to jest taka grafomania, że głowa mnie aż boli na samo wspomnienie np sceny z lisem :messga:, na Domie, ktory zbudował Jack ledwo usiedzialem, a z kina wyszlo jakies 5 osob z dziesieciu, ktore byly na sali (nie dziwie sie). A Przełamując fale i Tańcząc w ciemnościach to filmy, ktore bronią się jedynie głownymi rolami aktorek (no ten drugi jeszcze soundtrackiem, but still)... wgl mam takie poczucie, że gdy on nie probuje szokować na siłę i wrzucać jakiegoś jarmarcznego symbolizmu albo nagości, to wychodzą mu świetne filmy. Ale z tego, co wyczytalem, to on akurat myśli odwrotnie i Melancholia i Dogville to wg niego najgorsze filmy, ktore zrobil. Lars, pls stop drinking honey :bear:

A ja widziałem przełamując fale i nie uważam, zeby to byl jego najlepszy film, w porównaniu do tańcząc w ciemnościach (z bjork). Melancholie kocham calym serduszkiem. Antychryst to tania prowokacja. Nimfomanka to taki ciekawy, ale hermetyczny swiat, do którego w sumie juz nie chce wracacu bo mega boli xd (pewnie juz mi by sie tak nie podobało jak w 2013). Jack to bardzo zły film świadczący o złej kondycji larsa.

Lars zawsze pił, ćpał i jest chorym pojebem Xd

Link to post
Share on other sites

Karen Smith
25 minutes ago, Messy vers said:

A ja widziałem przełamując fale i nie uważam, zeby to byl jego najlepszy film, w porównaniu do tańcząc w ciemnościach (z bjork). Melancholie kocham calym serduszkiem. Antychryst to tania prowokacja. Nimfomanka to taki ciekawy, ale hermetyczny swiat, do którego w sumie juz nie chce wracacu bo mega boli xd (pewnie juz mi by sie tak nie podobało jak w 2013). Jack to bardzo zły film świadczący o złej kondycji larsa.

Lars zawsze pił, ćpał i jest chorym pojebem Xd

O! Ninfomanke obejrzalem na początku gimnazjum kiedy było mi smutno to zamknąłem się w pokoju i zrobiłem sb maraton :bear: wtedy byłem pewny że też jestem nimfomanką bo potrafiłem pięć razy z rzędu nevermind :bear:

Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
7 minutes ago, Little99 said:

O! Ninfomanke obejrzalem na początku gimnazjum kiedy było mi smutno to zamknąłem się w pokoju i zrobiłem sb maraton :bear: wtedy byłem pewny że też jestem nimfomanką bo potrafiłem pięć razy z rzędu nevermind :bear:

Ten post brzmi jak napisany przez Bazyla:ladyhaha:

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
29 minutes ago, Messy vers said:

A ja widziałem przełamując fale i nie uważam, zeby to byl jego najlepszy film, w porównaniu do tańcząc w ciemnościach (z bjork). Melancholie kocham calym serduszkiem. Antychryst to tania prowokacja. Nimfomanka to taki ciekawy, ale hermetyczny swiat, do którego w sumie juz nie chce wracacu bo mega boli xd (pewnie juz mi by sie tak nie podobało jak w 2013). Jack to bardzo zły film świadczący o złej kondycji larsa.

Lars zawsze pił, ćpał i jest chorym pojebem Xd

Mnie strasznie fascynuje ten jego mizoginizm łamany na feminizm, no bo on niby kocha się pastwić nad swoimi bohaterkami (patrz: Przełamując fale albo to całe pieprzenie, że kobieta jest całym złem tego świata (Antychryst), ale z drugiej strony myślę, że ktoś, kto nie lubi kobiet, nie zakończyłby Melancholii w taki sposób tbh. 

Plus nwm, czy widziales konferencję prasową w Cannes, jak powiedzial, ze w sumie to rozumie Hitlera? To był taki krindż. I gdyby nie to, to Kirsten dostalaby Oskarka albo chociaz nominację :bradley:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Messy vers said:

Ten post brzmi jak napisany przez Bazyla:ladyhaha:

Rak mózgu spowodowany czytaniem moich komentarzy widać postępuje :ladyhaha:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
10 minutes ago, Little99 said:

O! Ninfomanke obejrzalem na początku gimnazjum kiedy było mi smutno to zamknąłem się w pokoju i zrobiłem sb maraton :bear: wtedy byłem pewny że też jestem nimfomanką bo potrafiłem pięć razy z rzędu nevermind :bear:

W sensie potrafiles sluchac tej plyty 5 razy pod rząd? :stalkga:

i-nirvana-nevermind-cd.jpg

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Little99 said:

AAA IZA KISIO BĘDZIE WYNAJMOWAĆ MIESZKANIE NA PIETRYNIE W ŁODZI 

Będziesz ją odwiedzać? xD

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Little99 said:

:air:

859640610_tumblr_ph2smckh7S1svi3flo1_400

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...