Jump to content
Joker 2 Out October 4th Banner
Joker 2 Out October 4th Banner
Joker 2 Out October 4th Banner
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

Shawniqua Mendes
Just now, Little99 said:

No że same xd

Ale u mnie serio jeszcze są symptomy fobii społecznej. W 1 lo to byla masakra, ale teraz chyba ok...

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Shawniqua Mendes

Dobra, słuchawka nie moze tyle czekac. Paa xd

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
1 minute ago, baazyll said:

Juz myslalem, ze zapytasz, czy a czy p :ladyhaha:

Ty się śmiej ale pamiętam jak kiedyś zrobiłem wątek o mojej maseczce DIY z chromatica i wrzuciłem zdj w niej i on mi napisał że nie może przestać patrzyc się na moje oczy :laughga:

Link to post
Share on other sites

PanPikus
5 minutes ago, baazyll said:

Noo ciezko w to uwierzyc, ale czasem jestem szaj szaj szaj hasz hasz cos tam. I sie stresuje

Jako antyspołeczna ameba czaje o co chodzi :chica:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
1 minute ago, baazyll said:

Ale u mnie serio jeszcze są symptomy fobii społecznej. W 1 lo to byla masakra, ale teraz chyba ok...

U mnie gimnazjum odcisnęło swoje piętno xd

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes

Wróciłam. #bylodobrze. Tym razem sluchawka była pasywką :huntyga:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
12 minutes ago, Little99 said:

Ty się śmiej ale pamiętam jak kiedyś zrobiłem wątek o mojej maseczce DIY z chromatica i wrzuciłem zdj w niej i on mi napisał że nie może przestać patrzyc się na moje oczy :laughga:

Omg przypomnij mu o tym. Moze przyjedzie wtedy na gangbang do rifka xd

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
11 minutes ago, PanPikus said:

Jako antyspołeczna ameba czaje o co chodzi :chica:

We love antyspoleczne ameby :heart:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

PanPikus
2 minutes ago, baazyll said:

Wróciłam. #bylodobrze. Tym razem sluchawka była pasywką :huntyga:

Ale, ale ze jak? :saladga: :sharon:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
11 minutes ago, Little99 said:

U mnie gimnazjum odcisnęło swoje piętno xd

W 3 gimnazjum w sumie to bylo ok, bo mam wrazenie, ze wtedy moglem bardziej dać upust swojej upośledzonej humorystycznej stronie i bardziej mi wtedy odwalało. A moje lo trochę zabijalo indywidualność u ludzi i moglem byc 100 procentowo sobą tylko przy blizszych osobach ze szkoly...

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, PanPikus said:

Ale, ale ze jak? :saladga: :sharon:

Nwm. Spytaj sluchawki :huntyga:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

PanPikus
2 minutes ago, baazyll said:

We love antyspoleczne ameby :heart:

Lapanie buraka na mordzie w natychmiastowym tempie wcale nie pomaga :neyde: eh, eh, there's nothing else I can say :sis:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

PanPikus
2 minutes ago, baazyll said:

Nwm. Spytaj sluchawki :huntyga:

Hello, it's me, I was wondering if after baazyll putting his pisiorek into you, are you still useable? :bear:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
6 minutes ago, PanPikus said:

Lapanie buraka na mordzie w natychmiastowym tempie wcale nie pomaga :neyde: eh, eh, there's nothing else I can say :sis:

To mi bardziej płonie mózg niż morda :ladyhaha: ale serio. Kiedys tak sie stresowalem bedac w galerii, wokol milion osób, a ja ze stresu wchodzę na ruchome schody, zeby uciec z tlumu i po 2 sekundach zastanawiam sie wtf co jest, czemu ja upadłem. Okazalo się, ze zamiast na schody jadace do gory, wszedlem na te drugie xd

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...