Jump to content
Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

Guest Messy vers
1 minute ago, baazyll said:

No ale jesli chodzi o kwestię np tego jak prowadziła swoje ery to jednak jest trochę above Gaga. 

Chromatica przecież jest spoko prowadzona (zważywszy na korone). W rzeczywistości bez zarazy pewnie bylaby big i above too:poot:

Link to post
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Guest Messy vers
Just now, Little99 said:

Nie no to nic takiego, większość to takie bochomazy kredkami. Mogę pokazać dwa rysunki które robiłem ołówkiem i wyszły nie najgorzej, chociaż na jednym Gaga nie jest podobna do siebie xd 

_20200710_085132_by_daraxus99_de11k96-fu

ddsfrzp-d1a6024a-fced-4372-be80-7ca3b6e7

Piękne! Drugi rysunek to btw?

Link to post
Share on other sites

Karen Smith
Just now, Messy vers said:

Piękne! Drugi rysunek to btw?

Dziękuję :heart: chyba tak xd rysowałem z jakiegoś zdjęcia z neta

Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
Just now, Little99 said:

Dziękuję :heart: chyba tak xd rysowałem z jakiegoś zdjęcia z neta

A no tak, debiutujesz jako fan 😝

Btw to jej najlepsza era by the way

Link to post
Share on other sites

Karen Smith
Just now, Messy vers said:

A no tak, debiutujesz jako fan 😝

Btw to jej najlepsza era by the way

Oczywiście że najlepsza, i to w jaki sposób robiła promocję tego albumu to jest jakiś sztos :saladga: żeby metro obkleić swoimi zdjęciami i w ogóle

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
2 minutes ago, Messy vers said:

Chromatica przecież jest spoko prowadzona (zważywszy na korone). W rzeczywistości bez zarazy pewnie bylaby big i above too:poot:

Ok. Ale mi bardziej chodzi np o kwestię teledysków. Gaga miala arcydzielne teledyski aż do Applause moim zdaniem. Potem to byla raczej rownia pochyla i duzy spadek formy pod tym wzgledem (ROM i 911 trochę to zmienily). A z kolei madana pod tym względem dopiero sie w tej kwestii rozkrecala tak po okolo 6 latach od rozpoczecia kariery (wtedy gdy u Gagi teledyski ewidentnie spadly o kilka poziomow jesli chodzi o jakosc). I nawet teledyski do ballad z jej płyt byly swietne i mialy fabule a Gaga umiala zaserwowac tylko to 

ezgif-7-f5a53572b2fc.thumb.gif.ee99ba54f

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
12 minutes ago, Little99 said:

Nie no to nic takiego, większość to takie bochomazy kredkami. Mogę pokazać dwa rysunki które robiłem ołówkiem i wyszły nie najgorzej, chociaż na jednym Gaga nie jest podobna do siebie xd 

_20200710_085132_by_daraxus99_de11k96-fu

ddsfrzp-d1a6024a-fced-4372-be80-7ca3b6e7

Omg chcialbym umiec tak rysowac. A moglbys narysowac to? :kiss:

c8cae50354298ee815c0c9a4ec58a255.jpg

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

30 minutes ago, baazyll said:

@Rifek @PanPikus @Little99 A kiedy wgl zaczęliście stanować Gagę? U mnie się zaczęło od ARTPOPa. Miałem wtedy totalną obsesję pomimo tego ze raczej była to malo ekscytująca era a bardziej takie ciemne czasy w jej karierze (Strasznie zaluje ze nie bylem fanem, gdy byla na samym szczycie). Końcem 2014 i 2015 przerzuciłem się na Madonnę. Jak wyszło Joanne to moje psychofaństwo trochę się odrodziło, ale i tak mialem wrażenie ze bylem jedyną osobą na świecie ktora wie że ta plyta wyszla biorąc pod uwagę ze general public wtedy nie pamietalo o istnieniu Gagi (nie wiedzialem wtedy jeszcze o istnieniu gagadaily). Dopiero od A Star Is Born do teraz stanuję juz tak stuprocentowo i pewnie tak juz zostanie. 

Ja zakochałem się w jej muzyce kiedy jako dziecko zobaczyłem teledysk do Just Dance na Viva Polska. Pamietam to jak dziś. Obok siedziała prawie cała rodzina i mówili coś w stylu „jak można tworzyć tak wyuzdane teledyski”. Mi zapadło w pamięci ujeżdżanie balonowej orki w basenie przez Gage i gdy tylko zostałem sam to zacząłem szukać tego teledysku 😅 także jestem praktycznie od początku. 2010 i tak wspominam najlepiej. Wtedy Alejandro zostało przebojem wakacji w RMF FM, grali cały czas Bad Romance, Telephone i Dance in the Dark we wszystkich największych stacjach :nooo:

co za czasy :bradley:

❗️ IG: thebumblebee__ ❗️
Link to post
Share on other sites

PanPikus
9 hours ago, baazyll said:

Ale mi chodzilo o piosenkę o Linie :neyde:

To widzę ja o niebie, ty o chlebie :green:

9 hours ago, Rifek said:

Nie na B, ale łapie u mnie radio Bielsko 😅

Całe życie w kłamstwie :bradley:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

1 hour ago, PanPikus said:

To widzę ja o niebie, ty o chlebie :green:

Całe życie w kłamstwie :bradley:

Już mnie pewnie chciałeś wystalkować na fejsbuku :ally:

❗️ IG: thebumblebee__ ❗️
Link to post
Share on other sites

PanPikus
2 hours ago, Rifek said:

Już mnie pewnie chciałeś wystalkować na fejsbuku :ally:

I- :poot:

Jak? xD znając tylko Imię, domniemane miasto i nie mając konta na face fuku? :sweat:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
29 minutes ago, PanPikus said:

I- :poot:

Jak? xD znając tylko Imię, domniemane miasto i nie mając konta na face fuku? :sweat:

Ej, można kogoś wystalkować po samym imieniu i miejscu zamieszkania xD tak słyszałem 

Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...