Jump to content
Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

Shawniqua Mendes
4 minutes ago, Messy vers said:

Kto to?

 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Shawniqua Mendes

Zw. Ide umyc zeby

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
17 minutes ago, Messy vers said:

No i ogolnie beka jak gaga ją ignoruje :ladyhaha: 

No ale wlasnie. Ale gdyby to kejti ignorowala gage, to byloby ze biszz hał ona moze, zabijmy ją xd 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
20 minutes ago, Messy vers said:

Ej ale tak na serio to troche beka z niej. Co ona chce osiągnąć? Robi na siłę nowy material i wydaje go w trakcie w ciąży wiedząc ze jest flopka. A jakby przeczekała kilka lat i zmieniłaby troche styl to wróciłaby z wielkim przytupem. 

Tylko cos mi sie wydaje ze nie ma pomysłu na siebie :oprah:

No ale przeciez to nie jest tak, ze ona sobie wydaje kiedy chce, tylko raczej wtedy, kiedy wytwornia stwierdzi, ze trzeba (choc moze z tego wzgledu, ze nie jest juz na poczatku kariery, to dają jej wolniejszą rękę idk). Choc ja tez uwazam, ze powinna zniknac tak na 4 lata i wrocic z czyms na poziomie np roar, tylko mroczniejszym i w troche innym stylu

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
5 minutes ago, baazyll said:

No ale wlasnie. Ale gdyby to kejti ignorowala gage, to byloby ze biszz hał ona moze, zabijmy ją xd 

Nie sądzę zeby mogło dojść do odwrotnej sytuacji:billie: wtedy moglibyśmy mówić o kati delua, nie gadze :derpga: wgl katy jest jakaś spaczona na punkcie gagi. Patrz nizej

Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
3 minutes ago, baazyll said:

No ale przeciez to nie jest tak, ze ona sobie wydaje kiedy chce, tylko raczej wtedy, kiedy wytwornia stwierdzi, ze trzeba (choc moze z tego wzgledu, ze nie jest juz na poczatku kariery, to dają jej wolniejszą rękę idk). Choc ja tez uwazam, ze powinna zniknac tak na 4 lata i wrocic z czyms na poziomie np roar, tylko mroczniejszym i w troche innym stylu

Nie wydaje mi sie zeby na tym etapie ktoś ją naciskał xd oni Chyba mają taki kontrakt że muszą wydać ileś albumów przez całą umowę czy cos takiego xd i liczą sie tez albumy z remixami tak mi soe wydaje

Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers

Ale takie bardziej swieze osoby mogą mieć gorszy kontrakt jak shawn menda. Podałbym bym w sumie Arianę ale ona w sumie nie jest juz taka mloda i swieza xd

Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers

Ej albo iks de przyklad Rihanna co wydawała rok w rok albo nawet w mniejszym odstępie czasu a teraz strzeliła focha picza :derpga:

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
2 minutes ago, Messy vers said:

Nie sądzę zeby mogło dojść do odwrotnej sytuacji:billie: wtedy moglibyśmy mówić o kati delua, nie gadze :derpga: wgl katy jest jakaś spaczona na punkcie gagi. Patrz nizej

No znam to nagranie. Nwm moze to byla love at first sight? Ale tylko ze strony katryn chyba :huntyga:

Ale mi sie utrwalila w pamieci wypowiedz kejti (teraz to juz nwm,czy jej. Mogli zmyslic) z bravo w artykule o teledysku do alejądro gagi i tam bylo zdj kejti i dymek nad jej glowa i w tym dymku byly niby slowa kejti, ze wykorzystywanie bluźnierstwa dla zabawy to dno or sth. I przez to dlugi czas myslalem, ze ona jej nienawidzi xd

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
3 minutes ago, Messy vers said:

 ale ona w sumie nie jest juz taka mloda i swieza xd

Czyli tez myslisz, ze jej punia nie jest pierwszej swiezosci, tak jak szarlotki? :ladyhaha:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
Just now, baazyll said:

Czyli tez myslisz, ze jej punia nie jest pierwszej swiezosci, tak jak szarlotki? :ladyhaha:

Nie lubię jej ale nie bede jej obrażał w taki sposób :billie: poza tym jest troche różnica wieku miedzy nimk

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
2 minutes ago, Messy vers said:

Ej albo iks de przyklad Rihanna co wydawała rok w rok albo nawet w mniejszym odstępie czasu a teraz strzeliła focha picza :derpga:

No to jest dla mnie posrane tbh. Pomimo, ze uwazam, ze anti to jej najlepsza plyta, to szczerze mysle, ze general public nie wie wgl, ze ta plyta wyszla xd

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Messy vers said:

Nie lubię jej ale nie bede jej obrażał w taki sposób :billie: poza tym jest troche różnica wieku miedzy nimk

No ale szarlot wygladala w wieku ariany gorzej niz teraz tbh, więc moze wtedy jej punia byla nieswieza, a teraz jest pyszna? 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes

Jezu co ja pisze

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...