Jump to content

💓 DAWN OF CHROMATICA 💓

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

Karen Smith
1 minute ago, baazyll said:

Wgl to dziś w nocy chcialo mi sie w sumie spać, ale nie jakoś bardzo i stwierdzilem, ze włączę sobie jakis nudny film i sen przyjdzie. W końcu włączyłem 4godzinny belgijski film arthouse'owy o kobiecie, która robi kopytka I kurwa oczywiscie biorac pod uwage, ze jestem jebnięty, to trzymalo to moją uwagę bardziej niz film akcji xd i dalej nie moglem zasnac xd

Jak się nazywa? Bo dzisija z psiapsi chcemy obejrzeć coś pojebanego i w sumie stwierdziłem że spytam ciebie. Jakieś pojebane filmy jak znasz to pisz najlepiej śmieszne ale nic takiego strasznego żebym nie miał traumy xd

Link to post
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Shawniqua Mendes
Just now, Little99 said:

Jak się nazywa? Bo dzisija z psiapsi chcemy obejrzeć coś pojebanego i w sumie stwierdziłem że spytam ciebie. Jakieś pojebane filmy jak znasz to pisz najlepiej śmieszne ale nic takiego strasznego żebym nie miał traumy xd

Jeanne Dielman, Bulwar Handlowy, 1080 Bruksela. Ale blagam, wy to wylaczycie po 5 minutach xdd

A jesli chodzi o pojebane filmy, to jest ich za dużo i nwm, co wymienic. Musisz doprecyzować.

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
5 minutes ago, baazyll said:

Jeanne Dielman, Bulwar Handlowy, 1080 Bruksela. Ale blagam, wy to wylaczycie po 5 minutach xdd

A jesli chodzi o pojebane filmy, to jest ich za dużo i nwm, co wymienic. Musisz doprecyzować.

Nie byłbym taki pewny :trollga:

Nw no coś takiego z dupy chorego xd żeby się odmóżdżyć jak najbardziej 

Link to post
Share on other sites

Karen Smith
7 minutes ago, baazyll said:

Jeanne Dielman, Bulwar Handlowy, 1080 Bruksela. Ale blagam, wy to wylaczycie po 5 minutach xdd

A jesli chodzi o pojebane filmy, to jest ich za dużo i nwm, co wymienic. Musisz doprecyzować.

W sumie możesz napisag coś więcej o tym filmie ale bez spoilerów? Bo chxuslme na film Web ale tam jest zeny nie czytać bo jakiś spoiler xdd nie jest zbyt nudny? 

Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
15 minutes ago, baazyll said:

Wgl to dziś w nocy chcialo mi sie w sumie spać, ale nie jakoś bardzo i stwierdzilem, ze włączę sobie jakis nudny film i sen przyjdzie. W końcu włączyłem 4godzinny belgijski film arthouse'owy o kobiecie, która robi kopytka I kurwa oczywiscie biorac pod uwage, ze jestem jebnięty, to trzymalo to moją uwagę bardziej niz film akcji xd i dalej nie moglem zasnac xd

Arthouse to me drugie imię xd

A to takie slow cinema czy coś?

Mnie sie osobiście podobało Deerskin 

No ale trwał "tylko" niecałe 90 minut, nie 3 h 45 min:creepflop:

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
2 minutes ago, Little99 said:

W sumie możesz napisag coś więcej o tym filmie ale bez spoilerów? Bo chxuslme na film Web ale tam jest zeny nie czytać bo jakiś spoiler xdd nie jest zbyt nudny? 

Sikam, ze wspominasz o spoilerach xd bo ja zanim obejrzalem ten film, to wszedlem na jego strone na filmwebie i jakies 9 na 10 istniejacych tematow brzmialo: "Co to za skandaliczny spoiler w opisie? Blagam ludzie, nie czytajcie opisow przed seansem". I ja sie wtedy nastawilem, ze pomimo tego, ze to bedzie jakies slow cinema, ale nwm pod koniec moze wydarzy sie jakis niesamowity zwrot akcji or sth. A ci wszyscy ludzie pisali to dla beki xddd bo w tym filmie nie ma czego spoilerowac :laughga:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
14 minutes ago, Messy vers said:

Arthouse to me drugie imię xd

A to takie slow cinema czy coś?

Mnie sie osobiście podobało Deerskin 

No slow, tylko takie turbo slow. Ja lubie arthouse, ale mimo tego, ze obejrzalem ten film do konca, no to byla to raczej męka niz przyjemnosc. Jesli lubisz ogladac, jak ktos przez 10 minut robi schabowego, potem 10 minut go je, nastepne 10 minut się kąpie, a przez kolejne 20 minut ścieli łóżko, to polecam :messga:

Btw Melancholia von Triera, to przy tym filmie kino nowej przygody xd

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
13 minutes ago, Little99 said:

Nie byłbym taki pewny :trollga:

Nw no coś takiego z dupy chorego xd żeby się odmóżdżyć jak najbardziej 

Nwm, czy powinienem ci to polecać, bo chcę zebys nadal pisal na forum, a w trakcie ogladania tego filmu mozesz dostac zawalu (btly takie przypadki)

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
5 minutes ago, baazyll said:

No slow, tylko takie turbo slow. Ja lubie arthouse, ale mimo tego, ze obejrzalem ten film do konca, no to byla to raczej męka niz przyjemnosc. Jesli lubisz ogladac, jak ktos przez 10 minut robi schabowego, potem 10 minut go je, nastepne 10 minut się kąpie, a przez kolejne 20 minut ścieli łóżko, to polecam :messga:

Btw Melancholia von Triera, to przy tym filmie kino nowej przygody xd

Kocham von triera. Ale do nimfomanki

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
13 minutes ago, Messy vers said:

Kocham von triera. Ale do nimfomanki

Ja widzialem wszystko od Przełamując fale w górę (muszę nadrobić jego wczesne filmy), no i moja relacja z jego kinem jest hm, no mocno trudna :laughga: uwielbiam Dogville i Melancholię (kupilem sobie ostatnio taki śliczny poster na redbubble :mark:), ale reszty albo nie lubię, albo nienawidzę :fthis: Antychryst to jest taka grafomania, że głowa mnie aż boli na samo wspomnienie np sceny z lisem :messga:, na Domie, ktory zbudował Jack ledwo usiedzialem, a z kina wyszlo jakies 5 osob z dziesieciu, ktore byly na sali (nie dziwie sie). A Przełamując fale i Tańcząc w ciemnościach to filmy, ktore bronią się jedynie głownymi rolami aktorek (no ten drugi jeszcze soundtrackiem, but still)... wgl mam takie poczucie, że gdy on nie probuje szokować na siłę i wrzucać jakiegoś jarmarcznego symbolizmu albo nagości, to wychodzą mu świetne filmy. Ale z tego, co wyczytalem, to on akurat myśli odwrotnie i Melancholia i Dogville to wg niego najgorsze filmy, ktore zrobil. Lars, pls stop drinking honey :bear:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes

:heart:

received-378718326726653.jpg

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
30 minutes ago, baazyll said:

Sikam, ze wspominasz o spoilerach xd bo ja zanim obejrzalem ten film, to wszedlem na jego strone na filmwebie i jakies 9 na 10 istniejacych tematow brzmialo: "Co to za skandaliczny spoiler w opisie? Blagam ludzie, nie czytajcie opisow przed seansem". I ja sie wtedy nastawilem, ze pomimo tego, ze to bedzie jakies slow cinema, ale nwm pod koniec moze wydarzy sie jakis niesamowity zwrot akcji or sth. A ci wszyscy ludzie pisali to dla beki xddd bo w tym filmie nie ma czego spoilerowac :laughga:

O **** XD czyli jest taki nudny? 

Link to post
Share on other sites

Karen Smith
27 minutes ago, baazyll said:

Nwm, czy powinienem ci to polecać, bo chcę zebys nadal pisal na forum, a w trakcie ogladania tego filmu mozesz dostac zawalu (btly takie przypadki)

CO jak to brzmi super w sumie

Link to post
Share on other sites

Karen Smith

Omg wiem czego potrzebuje, dawajcie filmy o związkach z dużą różnica wieku, najlepiej nauczyciel i uczeń albo uczennica może być też nauczycielka i uczennica bądź uczeń. Widziałem już kiedyś taki super o młodej dziewczynie i nauczycielce i to było genialne, więc jak znacie takie to piszcie plz 

Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...