Jump to content

💓 DAWN OF CHROMATICA 💓

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Shawniqua Mendes
2 minutes ago, Little99 said:

I nie,nie interesuje mnie p o r n o

Kurde, a juz mialem przygotowany link, zeby ci wyslac na priv :bon:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
14 minutes ago, Little99 said:

O **** XD czyli jest taki nudny? 

No bejsykli ogladasz 3 dni z zycia gospodyni domowej w latach 70. Czyli bez przerwy schabowe, scielenie lozka, kąpanie, pójście na pocztę :bear:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
15 minutes ago, Little99 said:

CO jak to brzmi super w sumie

Hm no od razu chcialem ci polecić Pink Flamingos, bo chciales cos smiesznego, ale posranego

Z tym, że ja nwm, czy jestes gotowy na gwałt na kurczaku, śpiewający odbyt i jedzenie psiej kupy :bear:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
5 minutes ago, baazyll said:

Kurde, a juz mialem przygotowany link, zeby ci wyslac na priv :bon:

Dawaj plz

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
11 minutes ago, Little99 said:

Omg wiem czego potrzebuje, dawajcie filmy o związkach z dużą różnica wieku, najlepiej nauczyciel i uczeń albo uczennica może być też nauczycielka i uczennica bądź uczeń. Widziałem już kiedyś taki super o młodej dziewczynie i nauczycielce i to było genialne, więc jak znacie takie to piszcie plz 

To nwm poczytaj sobie Lolitę :laughga: są ekranizacje, ale nie widzialem żadnej, więc ci nie pomogę :bon:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, Little99 said:

Dawaj plz

Ale ja zartowalem xdd 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith

Znalazłem jakiś film niebieski samochód o romansie nauczyciela z uczennica, i obys następnym razem umarla też coś w tym stylu 

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, baazyll said:

Ale ja zartowalem xdd 

Ale moge ci jakies wyslac, jesli bardzo chcesz though :ladyhaha:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, Little99 said:

Znalazłem jakiś film niebieski samochód o romansie nauczyciela z uczennica, i obys następnym razem umarla też coś w tym stylu 

Nie znam :bradley:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
2 minutes ago, baazyll said:

To nwm poczytaj sobie Lolitę :laughga: są ekranizacje, ale nie widzialem żadnej, więc ci nie pomogę :bon:

Woo ten aktor jest Hot może to obejrzę

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Little99 said:

Woo ten aktor jest Hot może to obejrzę

Ale ktory? Jest wiecej niz jedna ekranizacja :laughga:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...