Jump to content

💙 HEAVY METAL LOVER T-SHIRT 💚

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Karen Smith

Omg stop right now. Już o 13 nowy singiel Miley :mark: szkoda że z Dula Peep, no ale nieważne. To musi być zajebiste. 

Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
1 minute ago, Little99 said:

Omg stop right now. Już o 13 nowy singiel Miley :mark: szkoda że z Dula Peep, no ale nieważne. To musi być zajebiste. 

Dua pipa jest super

Link to post
Share on other sites

Karen Smith
1 minute ago, Messy vers said:

Dua pipa jest super

W sensie nic do niej nie mam, jest ok lubię ją ale trochę mi się przejadła :oops:

Link to post
Share on other sites

Karen Smith
2 hours ago, Little99 said:

Omg stop right now. Już o 13 nowy singiel Miley :mark: szkoda że z Dula Peep, no ale nieważne. To musi być zajebiste. 

No wlasnie chyba mi się pokićkało i nw czy to nie jutro o 13 xd albo dzisiaj audio a jutro mv już nw sama

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
3 hours ago, Messy vers said:

@baazyll pokaz sutki 

 

3 hours ago, Little99 said:

No to niech pokaże :ladyhaha:

Przeciez wiele razy juz tu podkreslalem, ze wyglądają, jak sutki madany z pażdziernika 92 roku. Tak trudno wygooglować? :huntyga:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

PanPikus
5 minutes ago, baazyll said:

 

Przeciez wiele razy juz tu podkreslalem, ze wyglądają, jak sutki madany z pażdziernika 92 roku. Tak trudno wygooglować? :huntyga:

Może chodzi o to, że sutki na bimbalkach MDNY, chociaż takie same, u suchoklatesa wyglądają zupełnie inaczej :poot:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, PanPikus said:

Może chodzi o to, że sutki na bimbalkach MDNY, chociaż takie same, u suchoklatesa wyglądają zupełnie inaczej :poot:

No mimo wszystko nie wysle ich tutaj, bo znając konserwatyzm adminów, to zbanują mnie za szerzenie ****ografii dziecięcej czy cos :laughga:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

PanPikus
Just now, baazyll said:

No mimo wszystko nie wysle ich tutaj, bo znając konserwatyzm adminów, to zbanują mnie za szerzenie ****ografii dziecięcej czy cos :laughga:

No mogły by być podejrzenia :ohwell: 

:kiss:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
3 hours ago, Messy vers said:

Dua pipa jest super

To jest DUA TOPOLA

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...