Jump to content
Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

Karen Smith
Just now, Kapi09 said:

Akurat Rafalala to jedyna osoba trans którą spotkałem w życiu i zamieniłem z nią kilka słów o niczym (zamknięta impreza MTV dla celebrytów w Warszawie - uprzedzając pytanie dostałem się tam wygrywając w konkursie) :billie:

Omg co mówiła opowiadaj 

Link to post
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Guest Messy vers
Just now, Little99 said:

No wlasnie. I przez Bazyla w sumie tez. Przez każdego :fatcat: nie jestem szmatą chce tylko się zabawić 

Rozumiem cię skarbie

Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Little99 said:

Jak powiedziec po heterycku "nie zrozumiesz"? :selena:

nie wiem... ale nie chce chyba ich rozumieć. zawsze jak wejdę zobaczyć co się dzieje w tej grupie to jakiś posty ciekawe wyskakują z waszym "slangiem" :saladga:

My name isn't Alice
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Little99 said:

Przepraszam cie bazyl, naprawdę przyrzekam, ze usune to brzydkie zdjecie z instagrama, ale proszę wygrzmoć mnie

 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
1 minute ago, Kapi09 said:

nie wiem... ale nie chce chyba ich rozumieć. zawsze jak wejdę zobaczyć co się dzieje w tej grupie to jakiś posty ciekawe wyskakują z waszym "slangiem" :saladga:

tumblr_n3sftu6AqJ1ry6msio1_400.gif

 

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Little99 said:

Weź **** off od mojego instagrama 

I tak jest prywatny xd

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

7 minutes ago, Little99 said:

Omg co mówiła opowiadaj 

Siedziałem sobie w loży z Siwiec, tym gościem z Afromental i wtedy mało jeszce znaną Maff. Nagle dosiada się Rafalala... jaka ona duża wgl xD. I pyta się Maff skąd ma tą zajebistą sukienkę, że musi sobie kupić. A mnie zapytała się o.imię, jak się bawię na imprezie i czy się podoba. Ja że spoko itd. Opowiedzialem kilka zdań o sobie ona coś tam też powiedziała że się nudzi na tej imprezie i tyle w sumie :selena: nic szczególnego. O dziwo miła się wydawała. Ale ja ją kojarzę tylko z akcji z kawą i kilku innych pobić xD :cryga:

My name isn't Alice
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
Just now, Kapi09 said:

Siedziałem sobie w loży z Siwiec, tym gościem z Afromental i wtedy mało jeszce znaną Maff. Nagle dosiada się Rafalala... jaka ona duża wgl xD. I pyta się Maff skąd ma tą zajebistą sukienkę, że musi sobie kupić. A mnie zapytała się o.imię, jak się bawię na imprezie i czy się podoba. Ja że spoko itd. Opowiedzialem kilka zdań o sobie ona coś tam też powiedziała że się nudzi na tej imprezie i tyle w sumie :selena: nic szczególnego. O dziwo miła się wydawała

Siwiec????? Jprdl *Krystek drama flashbacks*

Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, Little99 said:

Siwiec????? Jprdl *Krystek drama flashbacks*

Była tam też Ewelina Lisowska, a z tego co kiedyś widziałem na memie to chlopak jej chyba zdradził ją z Rafalalą :saladga: :ladyhaha:

My name isn't Alice
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
Just now, Kapi09 said:

Była tam też Ewelina Lisowska, a z tego co kiedyś widziałem na memie to chyba zdradził ją z Rafalalą :saladga: :ladyhaha:

Ja zawsze chxuslme spotkać rafalale bo razem z moją bff bardzo ją lubimy i wg. Szkoda ze nie mieszkam w Warszawie albo w Jelitkowie, bo tak często jest w wakacje :ladyhaha:

Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Little99 said:

Ja zawsze chxuslme spotkać rafalale bo razem z moją bff bardzo ją lubimy i wg. Szkoda ze nie mieszkam w Warszawie albo w Jelitkowie, bo tak często jest w wakacje :ladyhaha:

Ja wtedy byłem przestraszony wgl, impreza bez znajomych, tutaj 2m rafalala wyskakuje a było to zaraz po akcji z tym co kręciła jak bije kogoś na samym początku. Wgl wtedy popchał mnie Trybson z Warsaw shore i jestem w ost odcinku 1 serii :billie:

My name isn't Alice
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
Just now, Kapi09 said:

Ja wtedy byłem przestraszony wgl, impreza bez znajomych, tutaj 2m rafalala wyskakuje a było to zaraz po akcji z tym co kręciła jak bije kogoś na samym początku

Iconic, love this bitch. Chyba jako jedyni z bff uważamy ze ta gówniara którą oblała kawą sobie zasłużyła :selena:

Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...