Jump to content

💙 HEAVY METAL LOVER T-SHIRT 💚

other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

Karen Smith
Just now, Messy vers said:

Sarah tanno jest aseksualna

A teraz najlepsze - całe życie, odkąd widziałem jej zdj z gagą aż do nw, sierpnia myslalem ze to siostra rodzona Gagi. One są podobne bardzo. 

Link to post
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Karen Smith
3 minutes ago, baazyll said:

Noo plis wyslij mi zdj twojej :ladyhaha:

Oki ale musisz poprosić na priv i wcześniej wysłać coś od siebie :huntyga: żeby nie było że rozsyłam nudesy za nic 

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Little99 said:

Na to wygląda :interestinga: wiecie że ja czekam do piątku, ewentualnie do black Friday i zrobię mu jakiś cancelation thread jeśli klamal

Ale nie za ostro little, zebys dostal juz te swoje 4 kolejne warningi za flamebait, ale wiedz, kiedy przystopowac, bo jak cię zbanują, to bedzie mi smutno :messga:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Little99 said:

Oki ale musisz poprosić na priv i wcześniej wysłać coś od siebie :huntyga: żeby nie było że rozsyłam nudesy za nic 

Wysle ci zdj czerniaka gosi andrzejewicz :ladyhaha:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
17 minutes ago, Messy vers said:

Ej o co chodzi z tym katalogiem swift? Czy ten scouter ja wydymał? Czy to normalna rzecz?

Idk. Sorry, wiem, ze raczej nie takiej odpowiedzi spodziewales sie po ujrzeniu powiadomienia, ze odpisalem :huntyga:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes

Opętana wlasnie przekreca glowe :air::heart:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
48 minutes ago, baazyll said:

Ale nie za ostro little, zebys dostal juz te swoje 4 kolejne warningi za flamebait, ale wiedz, kiedy przystopowac, bo jak cię zbanują, to bedzie mi smutno :messga:

No postaram się xd jak coś to zawsze mogę założyć nowe konto chociaż nw czy będzie mi się chciało 

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, Little99 said:

Co gdzie C'est ou? 

Tv4 xd

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
5 minutes ago, baazyll said:

Idk. Sorry, wiem, ze raczej nie takiej odpowiedzi spodziewales sie po ujrzeniu powiadomienia, ze odpisalem :huntyga:

angry feed me GIF by PlayStation

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes

Shes so hot I cant

lbSicj.gif

 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
2 minutes ago, Little99 said:

Ale wolę wodogrzmoty na Disney eksdi  :huntyga:

Jak mozna tak bluźnić :air:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...