Jump to content
Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Karen Smith

Prisoner to jest taka zajebista piosenka :mark: nie mogę przestać słuchać, nawet nie próbujcie powiedzieć coś złego na Milenę bo was zjem 

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, Little99 said:

Prisoner to jest taka zajebista piosenka :mark: nie mogę przestać słuchać, nawet nie próbujcie powiedzieć coś złego na Milenę bo was zjem 

Wolę Fweaky

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
32 minutes ago, Messy vers said:

Usuń to xd

Zrobmy spam, to nikt nie zauwazy. Izę obciągającą lizaka nie kazali mi usuwac :ladyhaha:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
Just now, baazyll said:

Zrobmy spam, to nikt nie zauwazy. Izę obciągającą lizaka nie kazali mi usuwac 

Omg apropo izy wczoraj na fb widziałem zdj jakieś jej selfie z plaży w stroju kąpielowym i bylo jej suty widać to było takie obrzydliwe 

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, Little99 said:

Co? 

 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, Little99 said:

Omg apropo izy wczoraj na fb widziałem zdj jakieś jej selfie z plaży w stroju kąpielowym i bylo jej suty widać to było takie obrzydliwe 

Jezu znam to zdj xddd

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
Just now, baazyll said:

 

A piosenki z tej płyty to nie znam wszystkich zbyt dobrze w sensie nie wszystkie, ale kocham pablow blowfish, twinkle song i dooo it. Miley and her dead petz to wg taki bardziej projekt artystyczny, tak bym to nazwał. Bardzo osobisty też. Younger now jak wyszło to siusialwm ze szczęścia, bo rainbowland to jedna z jej lepszych piosenek i mój hymn :oops: she is coming kocham, ale dobrze ze zrezygnowała z tych 3 epek. Jak powiedziała że younger now nie ma znaczenia to się załamałem :interestinga: 

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
21 minutes ago, Little99 said:

A piosenki z tej płyty to nie znam wszystkich zbyt dobrze w sensie nie wszystkie, ale kocham pablow blowfish, twinkle song i dooo it. Miley and her dead petz to wg taki bardziej projekt artystyczny, tak bym to nazwał. Bardzo osobisty też. Younger now jak wyszło to siusialwm ze szczęścia, bo rainbowland to jedna z jej lepszych piosenek i mój hymn :oops: she is coming kocham, ale dobrze ze zrezygnowała z tych 3 epek. Jak powiedziała że younger now nie ma znaczenia to się załamałem :interestinga: 

Noo dead petz to moja ulubiona... i fajne jest to, ze sluchasz tego i część piosenek jest bardziej osobista i teksty wydają się przemyslane, a nagle pojawia sie takie milky milky milk, ktore kocham, ale ktore brzmi, jak coś, co mogli puszczać uczestnikom eksperymentu mk ultra... albo Lighter. Ma wajb jak jakaś miłosna ballada, a okazuje sie, ze jest o tym, ze ariana jest dla majli jak zapalniczka :ladyhaha: 1 Sun z kolei brzmi, jak unreleased piosenka Gagi z ARTPOPu. A Karyna nie bądź smutna już na zawsze bedzie w moim sercu, bo puscilem ją sobie po tym, jak jakiś żul nazwal mnie pedałem mijając mn na ulicy :pray:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
6 minutes ago, baazyll said:

bo puscilem ją sobie po tym, jak jakiś żul nazwal mnie pedałem mijając mn na ulicy :pray:

:laughga:

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes

Wgl to dziś w nocy chcialo mi sie w sumie spać, ale nie jakoś bardzo i stwierdzilem, ze włączę sobie jakis nudny film i sen przyjdzie. W końcu włączyłem 4godzinny belgijski film arthouse'owy o kobiecie, która robi kopytka I kurwa oczywiscie biorac pod uwage, ze jestem jebnięty, to trzymalo to moją uwagę bardziej niz film akcji xd i dalej nie moglem zasnac xd

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Little99 said:

:laughga:

TAK BYLO XD

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...