Jump to content

💙 HEAVY METAL LOVER T-SHIRT 💚

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

Shawniqua Mendes

Ale takich sztos przerobek h2o, jak ona, to bym nie stworzyl

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Shawniqua Mendes

04:30-05:07 to mnie rozwala za kazdym razem :laughga:

 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes

O co zapytac Izę? :laughga:

Screenshot-20201101-002902-Instagram.jpg

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
26 minutes ago, Messy vers said:

Dostałem pierwsze 3 pkt karne 😅

Łaj

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
3 minutes ago, Little99 said:

And I'm gonna make this thread cool again, children :firega:

Ale ja nie jestem żadne czildren. Jestem sunią

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith

Mam historię na faktach i do tego autentycznych. Wczoraj z psiapsi oglądaliśmy live vogule poland I oni wywoływali ducha marty grycan przy lustrze, i za 3 razem jak to powiedzieli, to nam wyjebalo korki w całym domu. Tak się obsralismy ze o tym im potem napisaliśmy a oni wrzucili nasz komentarz na swoim ig stories :billie: sława

Link to post
Share on other sites

Karen Smith

Oraz mam inbe z kraszem i nie odzywa się do mnie od 3 dni :fatcat: a ja w tym czasie znalazłem sobie już nowego i nie mg się zdecydować na jednego I'm such a whorre :messga: 

Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
14 hours ago, baazyll said:

O co zapytac Izę? :laughga:

Screenshot-20201101-002902-Instagram.jpg

Czy Iza spotkała się z Donaldem Trumpem i czy rEcyzwiscie kradnie chłopaków madonnie

Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
2 hours ago, baazyll said:

Łaj

Bo napisałem ze myślałem ze Earthquake hits turkey to o demo gagi ktore hits Tureckie radia xd

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
5 minutes ago, Messy vers said:

Bo napisałem ze myślałem ze Earthquake hits turkey to o demo gagi ktore hits Tureckie radia xd

Gurl I- :air:

200.gif

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
3 minutes ago, Little99 said:

Kto też będzie oglądać live izy? 

O 20 jest? A bedzie zapis?

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...