Jump to content

💓 DAWN OF CHROMATICA 💓

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

Shawniqua Mendes

A kojarzycie Maksyma Wołczyka?

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Karen Smith
Just now, baazyll said:

A kojarzycie Maksyma Wołczyka?

Tak! Od niego uczyłem się pierwszych rysunków i wg. Tak płakałem jak opowiadał o prostytucji xd

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, Little99 said:

Tak! Od niego uczyłem się pierwszych rysunków i wg. Tak płakałem jak opowiadał o prostytucji xd

Ja strasznie zaluje, ze juz nie ma dostepnych jego starszych filmow, typu dżesika o byciu gejem or sth xd to bylo takie krindżowe, a jednoczesnie slodkie

A potem zaczal wrzucac na twittera jak obciaga swojemu dadi i potem bylo juz tylko gorzej :bradley:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
Just now, baazyll said:

Ja strasznie zaluje, ze juz nie ma dostepnych jego starszych filmow, typu dżesika o byciu gejem or sth xd to bylo takie krindżowe, a jednoczesnie slodkie

A potem zaczal wrzucac na twittera jak obciaga swojemu dadi i potem bylo juz tylko gorzej :bradley:

Cooo ja się zatrzymałem na yt. Można to jeszcze zobaczyć? Szkoda w sumie że tak się to potoczylo, on jest wg niesamowicie zdolny. No ale jeśli on tak lubi to why not

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, Messy vers said:

 te filny mnie bawią, jestem 100% introwetrykiem

Jeden z lepszych xdd

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, Little99 said:

Cooo ja się zatrzymałem na yt. Można to jeszcze zobaczyć? Szkoda w sumie że tak się to potoczylo, on jest wg niesamowicie zdolny. No ale jeśli on tak lubi to why not

Chodzi ci o dżesike, czy to drugie? :stalkga:

Jezuu przeciez z nim mozna znalezc por*o w necie. Kiedys widzialem :messga:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
5 minutes ago, baazyll said:

Chodzi ci o dżesike, czy to drugie? :stalkga:

Jezuu przeciez z nim mozna znalezc por*o w necie. Kiedys widzialem :messga:

Właśnie widziałem xd

Link to post
Share on other sites

Karen Smith
1 minute ago, Messy vers said:

Ej chce zeby moj kraszer do mnie napisał xd

Daj mi namiary xD załatwię to 

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Messy vers said:

Ej chce zeby moj kraszer do mnie napisał xd

Jak to jest pisać z osobą, która dostała się gdzieś bez zaproszenia (np. na przyjęcie lub koncert) ? :stalkga:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, Little99 said:

Właśnie widziałem xd

Tak latwo to znalezc?? Myslalem, ze on to pod pseudonimem robil

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
4 minutes ago, baazyll said:

Jak to jest pisać z osobą, która dostała się gdzieś bez zaproszenia (np. na przyjęcie lub koncert) ? :stalkga:

Cooo😅

Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...