Jump to content

💙 HEAVY METAL LOVER T-SHIRT 💚

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Radio Stations pick up The Cure!


Rifek

Featured Posts

PanPikus

MAXXX znów dzisiaj zagrał po 20. FM od 3 dni nic. Co oni usnęli? A Eska to dno. Shawn Mendes już oczywiście dodany do propozycji i kilka razy przez eske zagrany.. :fthis:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply
Rifek
14 hours ago, PanPikus said:

MAXXX znów dzisiaj zagrał po 20. FM od 3 dni nic. Co oni usnęli? A Eska to dno. Shawn Mendes już oczywiście dodany do propozycji i kilka razy przez eske zagrany.. :fthis:

Coś mi się wydaje, że nasze szanse na The Cure w RMF FM  już powoli przepadaja :/

❗️ IG: thebumblebee__ ❗️
Link to post
Share on other sites

PanPikus
35 minutes ago, Kefir said:

Coś mi się wydaje, że nasze szanse na The Cure w RMF FM  już powoli przepadaja :/

Ale dziwie się dlaczego. Pierwszego dnia po premierze dodali ją do propozycji w popliście od razu i zagrali ją po razie przez 3-4 dni jakoś tak i koniec. Na prawdę nie rozumiem wcale. Zwłaszcza, że jeżeli mają to w propozycjach to przynajmniej raz dziennie powinni to zagrać. Coś jest z nimi nie tak.. :huh:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Rifek
5 hours ago, PanPikus said:

Ale dziwie się dlaczego. Pierwszego dnia po premierze dodali ją do propozycji w popliście od razu i zagrali ją po razie przez 3-4 dni jakoś tak i koniec. Na prawdę nie rozumiem wcale. Zwłaszcza, że jeżeli mają to w propozycjach to przynajmniej raz dziennie powinni to zagrać. Coś jest z nimi nie tak.. :huh:

Na szczęście się myliliśmy :lolly:

19:08 RMF FM

:tony:

❗️ IG: thebumblebee__ ❗️
Link to post
Share on other sites

CakeLikeLG

eska to jakiś śmietnik. TC nie ma ani w propozycjach ani na listach. Dali tylko newsa w dniu wydania nie wiem zresztą po co skoro nie zamierzają jej puszczać. Miejmy nadzieję że za przykładem radia w Australii/USA pójdzie Europa a tym samym zmuszona do grania tego będzie i Polandia

live each day like Gaga might drop an album
Link to post
Share on other sites

PanPikus
1 hour ago, Kefir said:

Na szczęście się myliliśmy :lolly:

19:08 RMF FM

:tony:

Mają szczęście! :D Jeszcze pora na MAXXXA dzisiaj xD może po 22 jeszcze puszczą xD

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

PanPikus
1 hour ago, CakeLikeLG said:

eska to jakiś śmietnik. TC nie ma ani w propozycjach ani na listach. Dali tylko newsa w dniu wydania nie wiem zresztą po co skoro nie zamierzają jej puszczać. Miejmy nadzieję że za przykładem radia w Australii/USA pójdzie Europa a tym samym zmuszona do grania tego będzie i Polandia

Fun fact : Eska zagrała dzisiaj Paparazzi xDD (wow szok bardzo) a na przykład naszą kochaną koleżankę Katarzynę zagrali dzisiaj do tej pory uwaga!!

Spoiler

18 razy!!!! 21:08 ostatni i myślę, że do północy to jeszcze ze 2 razy jak nic poleci :gaysia: (czasem grają ją 3 razy w ciągu jednej godziny :poot:)

 

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

CakeLikeLG
Just now, PanPikus said:

Fun fact : Eska zagrała dzisiaj Paparazzi xDD (wow szok bardzo) a na przykład naszą kochaną koleżankę Katarzynę zagrali dzisiaj do tej pory uwaga!!

  Hide contents

18 razy!!!! 21:08 ostatni i myślę, że do północy to jeszcze ze 2 razy jak nic poleci :gaysia: (czasem grają ją 3 razy w ciągu jednej godziny :poot:)

 

już myślałem że tylko ja mam to nieszczescie slyszec Chained To Katarzyna w kazdym sklepie do ktorego wchodze. Patrzac na to ze

ma wiecej wyswietlen niz Perfect Illusion i Million Reasons, nie dziwie sie ze polskie radio ma taki gust jaki ma

live each day like Gaga might drop an album
Link to post
Share on other sites

PanPikus
1 minute ago, CakeLikeLG said:

już myślałem że tylko ja mam to nieszczescie slyszec Chained To Katarzyna w kazdym sklepie do ktorego wchodze. Patrzac na to ze

ma wiecej wyswietlen niz Perfect Illusion i Million Reasons, nie dziwie sie ze polskie radio ma taki gust jaki ma

Hahahahahahha xDDDDDD błagam Cię xDDD disco polo to jedno z najgorszych gówien, z którym się trzeba zmagać w naszym kraju :wtfga::awkney: Już wolę Katarzynę 3 razy na godzinę :toofunny:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Rifek
On 26.04.2017 at 9:18 PM, PanPikus said:

Fun fact : Eska zagrała dzisiaj Paparazzi xDD (wow szok bardzo) a na przykład naszą kochaną koleżankę Katarzynę zagrali dzisiaj do tej pory uwaga!!

  Reveal hidden contents

18 razy!!!! 21:08 ostatni i myślę, że do północy to jeszcze ze 2 razy jak nic poleci :gaysia: (czasem grają ją 3 razy w ciągu jednej godziny :poot:)

 

Oczywiście The Cure obie stacje dalej unikają w ciągu dnia i chyba dodatkowo RMF FM i Maxxx mają umowę, że nie grają jej razem tego samego dnia...

Za to Bon Appetite od Kaśki (wydane zaledwie wczoraj)  miało dziś premierę w Esce, RMF Maxxx, przed chwilą w Radiu ZET a zaraz poleci w RMF FM...

Nie rozumiem na jakiej zasadzie to wszystko działa. A wolę nie myśleć o pa-jolin XDDD

❗️ IG: thebumblebee__ ❗️
Link to post
Share on other sites

PanPikus
26 minutes ago, Kefir said:

Oczywiście The Cure obie stacje dalej unikają w ciągu dnia i chyba dodatkowo RMF FM i Maxxx mają umowę, że nie grają jej razem tego samego dnia...

Za to Bon Appetite od Kaśki (wydane zaledwie wczoraj)  miało dziś premierę w Esce, RMF Maxxx, przed chwilą w Radiu ZET a zaraz poleci w RMF FM...

Nie rozumiem na jakiej zasadzie to wszystko działa. A wolę nie myśleć o pa-jolin XDDD

Ja już w nich zwątpiłem, koniec, dosłownie

Dodając tylko że CTTR wczoraj Eska zagrała 24 razy...

 

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

guyzplzstaph

Dzięki "Smacznego" Kaśki pięknie ukazał się jakiś przekręt z Gagą w polskich radiach. Przecież "Lek" jest o wiele bardziej radiowy, nie jest możliwe, żeby nie był puszczany. Co ciekawe, zobaczcie na ilość lajków The Cure z fejsa w porównaniu do innych piosenek w propozycjach poplisty w rmf - to jest niemożliwe, żeby ten utwór nie był pożądany przez słuchaczy. Tak o to pięknie "kształtuje" się co ludzie będą słuchali, co w szczególności denerwuje w przypadku Katy Perry, bo gdyby wydała piosenkę w której bez owijania w bawełnę śpiewałaby po polsku o uprawianiu stosunku a za chórek robiłyby krowy i kury, to wszystkie polskie radia okrzyknęłyby to najlepszym hitem od lat i wrzuciły by ten utwór prosto na nr 1, wałkując go co 10 minut aż ludzie pokochają. Widać nie tylko władze kraju stały się bardzo zaborcze...  

Link to post
Share on other sites

Rifek
14 minutes ago, PanPikus said:

Ja już w nich zwątpiłem, koniec, dosłownie

Dodając tylko że CTTR wczoraj Eska zagrała 24 razy...

 

 

13 minutes ago, guyzplzstaph said:

Dzięki "Smacznego" Kaśki pięknie ukazał się jakiś przekręt z Gagą w polskich radiach. Przecież "Lek" jest o wiele bardziej radiowy, nie jest możliwe, żeby nie był puszczany. Co ciekawe, zobaczcie na ilość lajków The Cure z fejsa w porównaniu do innych piosenek w propozycjach poplisty w rmf - to jest niemożliwe, żeby ten utwór nie był pożądany przez słuchaczy. Tak o to pięknie "kształtuje" się co ludzie będą słuchali, co w szczególności denerwuje w przypadku Katy Perry, bo gdyby wydała piosenkę w której bez owijania w bawełnę śpiewałaby po polsku o uprawianiu stosunku a za chórek robiłyby krowy i kury, to wszystkie polskie radia okrzyknęłyby to najlepszym hitem od lat i wrzuciły by ten utwór prosto na nr 1, wałkując go co 10 minut aż ludzie pokochają. Widać nie tylko władze kraju stały się bardzo zaborcze...  

Szkoda słów. Polskie radio strasznie się popsuło w ostatnich latach. Pamiętam czasy jak RMFki podłapały Dance in the Dark w wakacje 2010, czego się kompletnie nie spodziewałem, bo jako tako DITD było wydane w formie singla tylko w Australii o ile się nie mylę. 

A teraz nie chcą grać nawet głównych singli z nowych albumów. PI jeszcze jakoś przeboleję, ale The Cure ma niesamowicie radiowy potencjał i już dawno powinien być wrzucony na wszystkie playlisty. 

Bon Appetite jest według mnie zupełnie przeciętne. Da się posłuchać gdzieś między piosenkami, ale nie zrobiło na mnie żadnego większego wrażenia i nie ma nawet jakiegoś charakterystycznego elementu. CTTR jeszcze było spoko, do czasu jak zaczęli to puszczać na Esce 30 razy dziennie, a na innych stacjach 29 razy dziennie. 

Gdyby dali TC taką samą szansę co CTTR, to z pewnością by potem podłapali drugi singiel i kolejne, jeśli Gaga je wyda. Ale właśnie tego nie rozumiem. Czemu nie dają jej szansy. Jak się nie sprawdzi, to najwyżej przestaną grać... ale patrząc na same lajki i komentarze wydaje mi się, że jednak by się sprawdziło.

Najgorsze, że nic nie możemy na to poradzić. 

Ale żeby nie było tak ponuro, to posłucham sobie The Cure na VEVO XDD

 

❗️ IG: thebumblebee__ ❗️
Link to post
Share on other sites

PanPikus
16 minutes ago, guyzplzstaph said:

Co ciekawe, zobaczcie na ilość lajków The Cure z fejsa w porównaniu do innych piosenek w propozycjach poplisty w rmf - to jest niemożliwe, żeby ten utwór nie był pożądany przez słuchaczy.

No dokładnie! Jak głosowałem to zauważyłem właśnie, że Gaga ma więcej lajków niż większość utworów z głównej listy.. No ale co? "Smacznego" :toofunny: już w propozycjach do poplisty jest i nie zdziwi mnie jak już za tydzień będzie w głównym notowaniu :madge:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Rifek
3 minutes ago, PanPikus said:

No dokładnie! Jak głosowałem to zauważyłem właśnie, że Gaga ma więcej lajków niż większość utworów z głównej listy.. No ale co? "Smacznego" :toofunny: już w propozycjach do poplisty jest i nie zdziwi mnie jak już za tydzień będzie w głównym notowaniu :madge:

wgl to wtf. CTTR jeszcze w notowaniu, a oni już BA dali do propozycji :rip: 

❗️ IG: thebumblebee__ ❗️
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...