Jump to content

💙 HEAVY METAL LOVER T-SHIRT 💚

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

Shawniqua Mendes
Just now, Little99 said:

Ama is coming :messga: stay tuned

O niee pls mam ochote teraz poczytać xd choc w sumie moge napisac pytanie za rok przeciez :ladyhaha:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Shawniqua Mendes

Yaaaaas I'll Never Love Again w the voice 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Messy vers said:

Co mam zrobić, jutro w południe 3 dni bez czatu z kraszerem:ladyhaha:

Łaj

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes

Oo jezuu ale jestem gupia. Zrozumialem, ze od jutra w poludnie robicie sobie 3dniową przerwę w pisaniu :ladyhaha:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
4 minutes ago, baazyll said:

Oo jezuu ale jestem gupia. Zrozumialem, ze od jutra w poludnie robicie sobie 3dniową przerwę w pisaniu :ladyhaha:

Co mam zrobić xd

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, Messy vers said:

Co mam zrobić xd

Napisac cos randomowego i moze rozmowa znowu zacznie sie kleic

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
Just now, baazyll said:

Napisac cos randomowego i moze rozmowa znowu zacznie sie kleic

To niech on pierwszy napisze

Link to post
Share on other sites

Karen Smith
7 minutes ago, Messy vers said:

To niech on pierwszy napisze

Ja bym napisał do niego i zapytał się czemu się nie odzywa. Bo jak tego nie zrobisz, i on tego nie zrobi to potem będziesz żałować. Co masz do stracenia? Ale skoro nie pisze przez 3 dni to niestety ale tak, jakby mu nie zależało za bardzo. Wybacz że to mówię ale no tak mi się wydaje. Nie wiem jak blisko dla siebie jesteście z drugiej strony. 

Link to post
Share on other sites

Karen Smith
5 minutes ago, Messy vers said:

Albo joel z the last of us 

Oh honey, nie smuć się! To nie powód. Jeżeli jemu wszystko jedno to nie jest ciebie wart. Jeśli oczywiście nie zamierza już napisać. Też przez przechodziłem przez podobne sytuację kilkukrotnie, tak mi się wydaje że podobne bo co prawda nie wiem jak tam u ciebie to wygląda, ale wiem że na pewno nie warto się przejmować :heart:

Link to post
Share on other sites

Karen Smith

Jprdl jade w autobusie tylko ja i jest jakiś agresywny koleś bez maseczki, gada do siebie i się patrzy na mnie boję się jprdl 

Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
2 minutes ago, Little99 said:

Jprdl jade w autobusie tylko ja i jest jakiś agresywny koleś bez maseczki, gada do siebie i się patrzy na mnie boję się jprdl 

Zadzwoń do mamy :ladyhaha:

Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...