Jump to content

💙 HEAVY METAL LOVER T-SHIRT 💚

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

Karen Smith
1 minute ago, baazyll said:

Bo napisalem, ze nie podoba mi się kocia karma. A jak pikus nie lubi rainbowland, to i tak nie przeszkadza ci to w lizaniu mu pupy :trollga:

Wiesz co, czym innym jest opinia o wydanej piosence a czym innym o niewydanej. 

Link to post
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Shawniqua Mendes
Just now, PanPikus said:

Czyli wiesz, dlaczego kazał ci się zamknąć :trollga:
Anyways. Koniec dram bo jak pasa zdejme i zbije dupki obydwóm to się skończą heheszki :billie:

Niee. Kazal mi sie zamknac, bo napisalem to, co napisalem o bad karmie

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Little99 said:

Wiesz co, czym innym jest opinia o wydanej piosence a czym innym o niewydanej. 

Aha xd 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

PanPikus
2 minutes ago, Little99 said:

Awwww 

Czyli wróciliśmy do zabawy we wkładanie w cudze usta słow których nie powiedzieli :cyanlights:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
1 minute ago, Messy vers said:

Nie oszukuj się honey, śnisz o bazyli, nie o żabkach

Not anymore

Just now, baazyll said:

Aha xd 

No tak. Nie slyszalem bad karma bo usłyszę dopiero o północy a ty piszesz ze jest słaba. Jakby, nie pytałem. To jest tak jak spoiler. 

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, PanPikus said:

Czyli wróciliśmy do zabawy we wkładanie w cudze pupy członków których nie umyliśmy :cyanlights:

:kiss:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

PanPikus
2 minutes ago, baazyll said:

Niee. Kazal mi sie zamknac, bo napisalem to, co napisalem o bad karmie

No to dla prewencji jemu też tyłek pasiorem zleje i będzię już OK :runhug:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
Just now, PanPikus said:

No to dla prewencji jemu też tyłek pasiorem zleje i będzię już OK :runhug:

W moim przypadku to zadziała w drugą stronę ale ok :cyanlights:

Link to post
Share on other sites

PanPikus
1 minute ago, baazyll said:

:kiss:

I mean -
No-

Myjmy członki :bear:
ok? xD

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
2 minutes ago, Little99 said:

No tak. Nie slyszalem bad karma bo usłyszę dopiero o północy a ty piszesz ze jest słaba. Jakby, nie pytałem. To jest tak jak spoiler. 

Moja opinia nie jest spoilerem xd spoiler bylby wtedy, gdybym opisal ci, o czym spiewaja albo czy piosenka jest elektroniczna, czy gitarowa :bon: wtf wgl xd

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
3 minutes ago, Little99 said:

Not anymore

No tak. Nie slyszalem bad karma bo usłyszę dopiero o północy a ty piszesz ze jest słaba. Jakby, nie pytałem. To jest tak jak spoiler. 

honey a jakbym napisał że replay jest chujowe to też byś mi uwierzył na słowo?

może ma inny gust  ii tyle

Link to post
Share on other sites

Karen Smith
Just now, baazyll said:

Moja opinia nie jest spoilerem xd spoiler bylby wtedy, gdybym opisal ci, o czym spiewaja albo czy piosenka jest elektroniczna, czy gitarowa :bon: wtf wgl xd

Chodzi mi o to, że ja nie chce słyszeć absolutnie nic o piosenkach miley które jeszcze nie zostały wydane, a tymbardziej czy są dobre czy nie. To może być twoja opinia ale jak mówisz że jest słaba to ja już nie będę mieć do niej takiego świeżego podejścia. 

Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...