Jump to content

💓 DAWN OF CHROMATICA 💓

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Monsters Alert! Vote for ROM!


Rifek

Featured Posts

Rifek

RMF FM właśnie obcięło ROM przed samym bridge tylko po to, żeby potem zagrać w całości jakąś starą piosenkę :air:

❗️ IG: thebumblebee__ ❗️
Link to post
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply
Rifek

Właśnie przeglądam sobie historię niektórych piosenek wielkich gwiazd na Popliście i WHYB od Rihanny chyba wygrywa z innymi piosenkami: 

https://www.rmf.fm/au/poplista,utwor,Rihanna,Where,Have,You,Been,1750.html

:billie:

Never Really Over od Katy rok temu było np. tylko 1 tydzień na liście, wiec możemy być naprawdę dumni z ROM i z tego jak sobie radzi na RMF-ce :applause:

❗️ IG: thebumblebee__ ❗️
Link to post
Share on other sites

Rifek

Eska chyba wyrzuciła ROM z playlisty bo dziś 0 odtworzeń na ich stacji :awkney:

❗️ IG: thebumblebee__ ❗️
Link to post
Share on other sites

Karen Smith

Lol jak mogłem przegapić ten wątek :wtfga:

I nawet nie wiedziałem że można gdzieś głosować, bo ja to w ogóle nie słucham radia, może raz na miesiąc. I myślę że już mało kto to robi. Wkurwiają mnie reklamy, dosłownie są co 5 minut. Ale zagłosuję oczywiście.

Nie zapomnijcie zagłosować na Gagę w nominacjach VMAs. 

Link to post
Share on other sites

PanPikus
27 minutes ago, Rifek said:

RMF FM przestało grać ROM :messga:

@PanPikus @Kapi09

To i tak że dwa miesiące wytrzymali xD 

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

scheisseJK

Jezu,  ROM jest takim mega hitem a oni nagle od tak przestają grać,  nr 3 na airplay.. to teraz będzie spadek na 30te.  chyba tylko tak z gaga jest mozliwe, ktoś może wyjaśnić o co chodzi  :saladga: ( o pieniądze :ally:)

Link to post
Share on other sites

Karen Smith

Ogólnie mam wrażenie, że radia w Polsce zamiast grać piosenki które są naprawdę dobre i przyciągnąć więcej słuchaczy, wolą odtwarzać jakieś gówno utwory albo jakieś chwilowe hity które i tak każdy zapomni po miesiącu.

No bo żeby przestać puszczać Rain on Me to jest skandal. Sporadycznie jak włączę radio w samochodzie to np. na esce jeszcze ani razu nie słyszałem Gagi. Za to takie Say so Dojy Cat to po kilka razy na godzinę chyba. 

Link to post
Share on other sites

Rifek
2 hours ago, Little99 said:

Lol jak mogłem przegapić ten wątek :wtfga:

I nawet nie wiedziałem że można gdzieś głosować, bo ja to w ogóle nie słucham radia, może raz na miesiąc. I myślę że już mało kto to robi. Wkurwiają mnie reklamy, dosłownie są co 5 minut. Ale zagłosuję oczywiście.

Nie zapomnijcie zagłosować na Gagę w nominacjach VMAs. 

 

2 hours ago, PanPikus said:

To i tak że dwa miesiące wytrzymali xD 

 

1 hour ago, scheisseJK said:

Jezu,  ROM jest takim mega hitem a oni nagle od tak przestają grać,  nr 3 na airplay.. to teraz będzie spadek na 30te.  chyba tylko tak z gaga jest mozliwe, ktoś może wyjaśnić o co chodzi  :saladga: ( o pieniądze :ally:)

Tak wgl właśnie patrzę i wczoraj ROM było na 15 miejscu poplisty, a wg cotygodniowo publikowanej playlisty RMF FM, powinni oni grać te piosenki, które się na niej znajdują do końca dzisiejszego dnia, bo ich AirPlay obowiązuje od soboty-piątku. 

Wiec jeśli dziś ROM wyleci z poplisty to oznacza, ze wszystko jest ustawione z góry i w ogóle nie liczą głosów słuchaczy. 

takze trzeba bacznie obserwować dzisiejsze notowanie. 
 

dziwi mnie to o tyle, ze cały czas praktycznie ta piosenka była w Top 10 a prowadzący za każdym razem ja chwalili pod niebiosa. 

widocznie jakiś polski artysta zapłacił im za promowanie swojej piosenki i musieli usunąć coś z zagranicznych pozycji. A ROM już grają od 2 miesięcy wiec powiedzieli mu papa. 

chcialbym się mylić i zobaczyć, ze od jutra wróci do Power Rotation :selena:
 

❗️ IG: thebumblebee__ ❗️
Link to post
Share on other sites

scheisseJK
14 minutes ago, Rifek said:

Ufff, zagrali godzinę temu :tony:

To zagraja jeszcze na pewno dziś  przy popliscie :vegas: Tylko dlaczego nagle ma esce nie grają,  po tym jak grali 6 razy dziennie :oprah:

Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...