Jump to content

馃挋 HEAVY METAL LOVER T-SHIRT 馃挌

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Radio Stations pick up The Cure!


Rifek

Featured Posts

PanPikus

MAXXX zn贸w dzisiaj zagra艂 po 20. FM od 3 dni nic. Co oni usn臋li? A Eska to dno. Shawn Mendes ju偶 oczywi艣cie dodany do propozycji i kilka razy przez eske zagrany.. :fthis:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chod藕 opowiem Ci bajeczk臋, bajka b臋dzie d艂uga...
Link to post
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply
Rifek
14 hours ago, PanPikus said:

MAXXX zn贸w dzisiaj zagra艂 po 20. FM od 3 dni nic. Co oni usn臋li? A Eska to dno. Shawn Mendes ju偶 oczywi艣cie dodany do propozycji i kilka razy przez eske zagrany.. :fthis:

Co艣 mi si臋 wydaje, 偶e nasze szanse na The Cure w RMF FM 聽ju偶 powoli przepadaja :/

鉂楋笍 IG: thebumblebee__ 鉂楋笍
Link to post
Share on other sites

PanPikus
35 minutes ago, Kefir said:

Co艣 mi si臋 wydaje, 偶e nasze szanse na The Cure w RMF FM 聽ju偶 powoli przepadaja :/

Ale dziwie si臋 dlaczego. Pierwszego dnia po premierze dodali j膮 do propozycji w popli艣cie od razu i zagrali j膮 po razie przez 3-4 dni jako艣 tak i koniec. Na prawd臋 nie rozumiem wcale. Zw艂aszcza, 偶e je偶eli maj膮 to w propozycjach to przynajmniej raz dziennie powinni to zagra膰. Co艣 jest z nimi nie tak.. :huh:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chod藕 opowiem Ci bajeczk臋, bajka b臋dzie d艂uga...
Link to post
Share on other sites

Rifek
5 hours ago, PanPikus said:

Ale dziwie si臋 dlaczego. Pierwszego dnia po premierze dodali j膮 do propozycji w popli艣cie od razu i zagrali j膮 po razie przez 3-4 dni jako艣 tak i koniec. Na prawd臋 nie rozumiem wcale. Zw艂aszcza, 偶e je偶eli maj膮 to w propozycjach to przynajmniej raz dziennie powinni to zagra膰. Co艣 jest z nimi nie tak.. :huh:

Na szcz臋艣cie si臋 mylili艣my聽:lolly:

19:08 RMF FM

:tony:

鉂楋笍 IG: thebumblebee__ 鉂楋笍
Link to post
Share on other sites

CakeLikeLG

eska to jaki艣 艣mietnik. TC nie ma ani w propozycjach ani na listach. Dali tylko newsa w dniu wydania nie wiem zreszt膮 po co skoro nie zamierzaj膮 jej puszcza膰. Miejmy nadziej臋 偶e za przyk艂adem radia w Australii/USA聽p贸jdzie Europa a tym samym zmuszona do grania tego b臋dzie i Polandia

live each day like Gaga might drop an album
Link to post
Share on other sites

PanPikus
1 hour ago, Kefir said:

Na szcz臋艣cie si臋 mylili艣my聽:lolly:

19:08 RMF FM

:tony:

Maj膮 szcz臋艣cie! :D Jeszcze pora na MAXXXA dzisiaj xD mo偶e po 22 jeszcze puszcz膮 xD

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chod藕 opowiem Ci bajeczk臋, bajka b臋dzie d艂uga...
Link to post
Share on other sites

PanPikus
1 hour ago, CakeLikeLG said:

eska to jaki艣 艣mietnik. TC nie ma ani w propozycjach ani na listach. Dali tylko newsa w dniu wydania nie wiem zreszt膮 po co skoro nie zamierzaj膮 jej puszcza膰. Miejmy nadziej臋 偶e za przyk艂adem radia w Australii/USA聽p贸jdzie Europa a tym samym zmuszona do grania tego b臋dzie i Polandia

Fun fact : Eska zagra艂a dzisiaj Paparazzi xDD (wow szok bardzo) a na przyk艂ad nasz膮 kochan膮 kole偶ank臋 Katarzyn臋 zagrali dzisiaj do tej pory uwaga!!

Spoiler

18 razy!!!! 21:08 ostatni i my艣l臋, 偶e do p贸艂nocy to jeszcze ze 2 razy jak nic poleci :gaysia: (czasem graj膮 j膮 3 razy w ci膮gu jednej godziny :poot:)

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chod藕 opowiem Ci bajeczk臋, bajka b臋dzie d艂uga...
Link to post
Share on other sites

CakeLikeLG
Just now, PanPikus said:

Fun fact : Eska zagra艂a dzisiaj Paparazzi xDD (wow szok bardzo) a na przyk艂ad nasz膮 kochan膮 kole偶ank臋 Katarzyn臋 zagrali dzisiaj do tej pory uwaga!!

Hide contents

18 razy!!!! 21:08 ostatni i my艣l臋, 偶e do p贸艂nocy to jeszcze ze 2 razy jak nic poleci :gaysia: (czasem graj膮 j膮 3 razy w ci膮gu jednej godziny :poot:)

ju偶 my艣la艂em 偶e tylko ja mam to nieszczescie slyszec Chained To Katarzyna w kazdym sklepie do ktorego wchodze. Patrzac na to ze

ma wiecej wyswietlen niz Perfect Illusion i Million Reasons, nie dziwie sie ze polskie radio ma taki gust jaki ma

live each day like Gaga might drop an album
Link to post
Share on other sites

PanPikus
1 minute ago, CakeLikeLG said:

ju偶 my艣la艂em 偶e tylko ja mam to nieszczescie slyszec Chained To Katarzyna w kazdym sklepie do ktorego wchodze. Patrzac na to ze

ma wiecej wyswietlen niz Perfect Illusion i Million Reasons, nie dziwie sie ze polskie radio ma taki gust jaki ma

Hahahahahahha xDDDDDD b艂agam Ci臋 xDDD disco polo to jedno z najgorszych g贸wien, z kt贸rym si臋 trzeba zmaga膰 w naszym kraju :wtfga::awkney: Ju偶 wol臋 Katarzyn臋 3 razy na godzin臋 :toofunny:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chod藕 opowiem Ci bajeczk臋, bajka b臋dzie d艂uga...
Link to post
Share on other sites

Rifek
On 26.04.2017 at 9:18 PM, PanPikus said:

Fun fact : Eska zagra艂a dzisiaj Paparazzi xDD (wow szok bardzo) a na przyk艂ad nasz膮 kochan膮 kole偶ank臋 Katarzyn臋 zagrali dzisiaj do tej pory uwaga!!

Reveal hidden contents

18 razy!!!! 21:08 ostatni i my艣l臋, 偶e do p贸艂nocy to jeszcze ze 2 razy jak nic poleci :gaysia: (czasem graj膮 j膮 3 razy w ci膮gu jednej godziny :poot:)

Oczywi艣cie The Cure obie stacje dalej unikaj膮 w ci膮gu dnia i chyba dodatkowo RMF FM i Maxxx maj膮 umow臋, 偶e nie graj膮 jej razem tego samego dnia...

Za to Bon Appetite od Ka艣ki聽(wydane zaledwie wczoraj)聽 mia艂o dzi艣 premier臋 w Esce, RMF Maxxx, przed chwil膮 w Radiu ZET a zaraz poleci w RMF FM...

Nie rozumiem na jakiej zasadzie to wszystko dzia艂a. A wol臋 nie my艣le膰 o pa-jolin XDDD

鉂楋笍 IG: thebumblebee__ 鉂楋笍
Link to post
Share on other sites

PanPikus
26 minutes ago, Kefir said:

Oczywi艣cie The Cure obie stacje dalej unikaj膮 w ci膮gu dnia i chyba dodatkowo RMF FM i Maxxx maj膮 umow臋, 偶e nie graj膮 jej razem tego samego dnia...

Za to Bon Appetite od Ka艣ki聽(wydane zaledwie wczoraj)聽 mia艂o dzi艣 premier臋 w Esce, RMF Maxxx, przed chwil膮 w Radiu ZET a zaraz poleci w RMF FM...

Nie rozumiem na jakiej zasadzie to wszystko dzia艂a. A wol臋 nie my艣le膰 o pa-jolin XDDD

Ja ju偶 w nich zw膮tpi艂em, koniec, dos艂ownie

Dodaj膮c tylko 偶e CTTR wczoraj Eska zagra艂a 24 razy...

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chod藕 opowiem Ci bajeczk臋, bajka b臋dzie d艂uga...
Link to post
Share on other sites

guyzplzstaph

Dzi臋ki "Smacznego" Ka艣ki pi臋knie ukaza艂 si臋 jaki艣 przekr臋t z Gag膮 w polskich radiach. Przecie偶 "Lek" jest o wiele bardziej radiowy, nie jest mo偶liwe, 偶eby nie by艂 puszczany. Co ciekawe, zobaczcie na ilo艣膰 lajk贸w The Cure z fejsa w por贸wnaniu do innych piosenek w propozycjach poplisty w rmf - to jest niemo偶liwe, 偶eby ten utw贸r nie by艂 po偶膮dany przez s艂uchaczy. Tak o to pi臋knie "kszta艂tuje" si臋 co ludzie b臋d膮 s艂uchali, co w szczeg贸lno艣ci denerwuje w przypadku Katy Perry, bo gdyby wyda艂a piosenk臋 w kt贸rej bez owijania w bawe艂n臋 艣piewa艂aby po polsku o uprawianiu stosunku a za ch贸rek robi艂yby krowy i kury, to wszystkie polskie radia okrzykn臋艂yby to najlepszym hitem od lat i wrzuci艂y by ten utw贸r prosto na nr 1, wa艂kuj膮c go co 10 minut a偶 ludzie pokochaj膮. Wida膰 nie tylko w艂adze kraju sta艂y si臋 bardzo zaborcze... 聽

Link to post
Share on other sites

Rifek
14 minutes ago, PanPikus said:

Ja ju偶 w nich zw膮tpi艂em, koniec, dos艂ownie

Dodaj膮c tylko 偶e CTTR wczoraj Eska zagra艂a 24 razy...

13 minutes ago, guyzplzstaph said:

Dzi臋ki "Smacznego" Ka艣ki pi臋knie ukaza艂 si臋 jaki艣 przekr臋t z Gag膮 w polskich radiach. Przecie偶 "Lek" jest o wiele bardziej radiowy, nie jest mo偶liwe, 偶eby nie by艂 puszczany. Co ciekawe, zobaczcie na ilo艣膰 lajk贸w The Cure z fejsa w por贸wnaniu do innych piosenek w propozycjach poplisty w rmf - to jest niemo偶liwe, 偶eby ten utw贸r nie by艂 po偶膮dany przez s艂uchaczy. Tak o to pi臋knie "kszta艂tuje" si臋 co ludzie b臋d膮 s艂uchali, co w szczeg贸lno艣ci denerwuje w przypadku Katy Perry, bo gdyby wyda艂a piosenk臋 w kt贸rej bez owijania w bawe艂n臋 艣piewa艂aby po polsku o uprawianiu stosunku a za ch贸rek robi艂yby krowy i kury, to wszystkie polskie radia okrzykn臋艂yby to najlepszym hitem od lat i wrzuci艂y by ten utw贸r prosto na nr 1, wa艂kuj膮c go co 10 minut a偶 ludzie pokochaj膮. Wida膰 nie tylko w艂adze kraju sta艂y si臋 bardzo zaborcze... 聽

Szkoda s艂贸w. Polskie radio strasznie si臋 popsu艂o w ostatnich latach. Pami臋tam czasy jak RMFki pod艂apa艂y Dance in the Dark w wakacje 2010, czego si臋 kompletnie nie spodziewa艂em, bo jako tako DITD by艂o wydane w formie singla tylko w Australii o ile si臋 nie myl臋.聽

A teraz nie chc膮 gra膰 nawet g艂贸wnych singli z nowych album贸w. PI jeszcze jako艣 przebolej臋, ale The Cure ma niesamowicie radiowy potencja艂 i ju偶 dawno powinien by膰 wrzucony na wszystkie playlisty.聽

Bon Appetite jest wed艂ug mnie zupe艂nie przeci臋tne. Da si臋 pos艂ucha膰 gdzie艣 mi臋dzy piosenkami, ale nie zrobi艂o na mnie 偶adnego wi臋kszego wra偶enia i nie ma nawet jakiego艣 charakterystycznego elementu. CTTR jeszcze by艂o spoko, do czasu jak zacz臋li to puszcza膰 na Esce 30 razy dziennie, a na innych stacjach 29 razy dziennie.聽

Gdyby dali TC tak膮 sam膮 szans臋 co CTTR, to z pewno艣ci膮 by potem pod艂apali drugi singiel i kolejne, je艣li Gaga je wyda. Ale w艂a艣nie tego nie rozumiem. Czemu nie daj膮 jej szansy. Jak si臋 nie sprawdzi, to najwy偶ej przestan膮 gra膰... ale patrz膮c na same lajki i komentarze wydaje mi si臋, 偶e jednak by si臋 sprawdzi艂o.

Najgorsze, 偶e nic nie mo偶emy na to poradzi膰.聽

Ale 偶eby nie by艂o tak ponuro, to pos艂ucham sobie The Cure na VEVO XDD

鉂楋笍 IG: thebumblebee__ 鉂楋笍
Link to post
Share on other sites

PanPikus
16 minutes ago, guyzplzstaph said:

Co ciekawe, zobaczcie na ilo艣膰 lajk贸w The Cure z fejsa w por贸wnaniu do innych piosenek w propozycjach poplisty w rmf - to jest niemo偶liwe, 偶eby ten utw贸r nie by艂 po偶膮dany przez s艂uchaczy.

No dok艂adnie! Jak g艂osowa艂em to zauwa偶y艂em w艂a艣nie, 偶e Gaga ma wi臋cej lajk贸w ni偶 wi臋kszo艣膰 utwor贸w z g艂贸wnej listy.. No ale co? "Smacznego" :toofunny: ju偶 w propozycjach do poplisty jest i nie zdziwi mnie jak ju偶 za tydzie艅 b臋dzie w g艂贸wnym notowaniu :madge:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chod藕 opowiem Ci bajeczk臋, bajka b臋dzie d艂uga...
Link to post
Share on other sites

Rifek
3 minutes ago, PanPikus said:

No dok艂adnie! Jak g艂osowa艂em to zauwa偶y艂em w艂a艣nie, 偶e Gaga ma wi臋cej lajk贸w ni偶 wi臋kszo艣膰 utwor贸w z g艂贸wnej listy.. No ale co? "Smacznego" :toofunny: ju偶 w propozycjach do poplisty jest i nie zdziwi mnie jak ju偶 za tydzie艅 b臋dzie w g艂贸wnym notowaniu :madge:

wgl to wtf. CTTR jeszcze w notowaniu, a oni ju偶 BA dali do propozycji :rip:

鉂楋笍 IG: thebumblebee__ 鉂楋笍
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...