Jump to content

💙 HEAVY METAL LOVER T-SHIRT 💚

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

PanPikus
2 minutes ago, Little99 said:

Oo drama sis 

Przecież i tak, czaru mi brak, a na drugie mam, królowa dram <3

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Guest Messy vers
2 minutes ago, PanPikus said:

Myślałem, że to przez wspomnienie plastyki z gimnazjum które nie wiem czy jest prawdziwe czy dla heheszków.
No ale rozumiem Cię, od dwóch dni też mam jakiś zjebany humor i wgl wszystko jest takie bez sensu :wtf:

relax treat yo self GIF

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, PanPikus said:

Myślałem, że to przez wspomnienie plastyki z gimnazjum które nie wiem czy jest prawdziwe czy dla heheszków.
No ale rozumiem Cię, od dwóch dni też mam jakiś zjebany humor i wgl wszystko jest takie bez sensu :wtf:

Uwierz mi, ale wszystkie moje pojebane i mniej pojebane historie, ktore tu opisywalem są prawdziwe :ladyhaha:

Ja po prostu mam nadzieję, ze nie dostanę hardkorowej depresji jak kiedyś i nie bede musial znow brac leków :messga:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
2 minutes ago, Little99 said:

Nie wkładaj mi do ust członka, bo nie jestem gejem :dom:

 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

PanPikus
Just now, baazyll said:

Uwierz mi, ale wszystkie moje pojebane i mniej pojebane historie, ktore tu opisywalem są prawdziwe :ladyhaha:

Ja po prostu mam nadzieję, ze nie dostanę hardkorowej depresji jak kiedyś i nie bede musial znow brac leków :messga:

3maj się stary :hug: jakby co, wiesz gdzie mam DM ;)

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Little99 said:

A skąd jesteś? Jaki masz ulubiony album Gagi? 

Ze Szczecina. Moja miłość do Gagi zaczęła się od ARTPOP, najlepszy czas w życiu ❤ i to chyba będzie mój nr 1 :kiss:

Link to post
Share on other sites

PanPikus
1 minute ago, baazyll said:

 

Little exposed? :udidnt:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, PanPikus said:

3maj się stary :hug: jakby co, wiesz gdzie mam DM ;)

Stary? Co to za jakiś hetero slang :trollga:

Ale serio to thx so much bejb :kiss:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Konrad said:

Ze Szczecina. Moja miłość do Gagi zaczęła się od ARTPOP, najlepszy czas w życiu ❤ i to chyba będzie mój nr 1 :kiss:

Jezuu tak samo. To znak, ze musisz przyjsc dzis do mnie w nocy :ladyhaha:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

PanPikus
1 minute ago, Konrad said:

Ze Szczecina. Moja miłość do Gagi zaczęła się od ARTPOP, najlepszy czas w życiu ❤ i to chyba będzie mój nr 1 :kiss:

Dobra, test zaliczony. Zostań :applause:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

PanPikus
1 minute ago, baazyll said:

Stary? Co to za jakiś hetero slang :trollga:

Ale serio to thx so much bejb :kiss:

PanPikuś exposed too?? :shocked:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes

O fuu. Mikołaj ma typ stóp, ktory jest fuu

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...