Jump to content

💙 HEAVY METAL LOVER T-SHIRT 💚

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Karen Smith
16 minutes ago, Messy vers said:

@Little99 i co, wyszedł ten klip czy spalimy Babylon hooker na stosie czarownic?

No ogólnie czekam do piątku bo to wtedy jeśli już, ale no akurat będzie amas. Więc z drugiej strony to powód żeby poczekać do kolejnego tygodnia bo w pt będzie Black Friday. 

Ale wtedy jeśli nic nie będzie to oh bitch..

Link to post
Share on other sites

Karen Smith

Bazyl się nie odzywa bo płacze w łazience od rana bo odmówiłem mu udziału w orgii. I dobrze, niech ma za swoje pinda jedna. Pan zabus zjawia się tylko jak jest duży ruch i gadamy o segzie :billie: a Rifek nas wychujał 

tenor.gif?itemid=9296215

 

Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
7 minutes ago, Little99 said:

No ogólnie czekam do piątku bo to wtedy jeśli już, ale no akurat będzie amas. Więc z drugiej strony to powód żeby poczekać do kolejnego tygodnia bo w pt będzie Black Friday. 

Ale wtedy jeśli nic nie będzie to oh bitch..

A będzie występ na ama? Czy nie? Ama to chyba już ważna nagroda

Black friday ma sens, promo chromatica i promocja na album...

Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
5 minutes ago, Little99 said:

Bazyl się nie odzywa bo płacze w łazience od rana bo odmówiłem mu udziału w orgii. I dobrze, niech ma za swoje pinda jedna. Pan zabus zjawia się tylko jak jest duży ruch i gadamy o segzie :billie: a Rifek nas wychujał 

tenor.gif?itemid=9296215

 

Typowi faceci... XD

Przyjdą na top model zobaczyć jak Ernest odpada

Link to post
Share on other sites

Karen Smith
1 minute ago, Messy vers said:

A będzie występ na ama? Czy nie? Ama to chyba już ważna nagroda

Black friday ma sens, promo chromatica i promocja na album...

No coś ty, nie będzie. Nie było na to nawet szans. 

Link to post
Share on other sites

Karen Smith
Just now, Messy vers said:

Typowi faceci... XD

Przyjdą na top model zobaczyć jak Ernest odpada

Dokładnie, nagle im się przypomni. 

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, Messy vers said:

Typowi faceci... XD

Przyjdą na top model zobaczyć jak Ernest odpada

Ej ej ej jacy faceci ?? Ja jestem 47 płcią . Tak mi przynajmniej wyszło w jakimś teście na necie kiedyś i od tamtej pory się tego trzymam :ladyhaha:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

PanPikus
24 minutes ago, Little99 said:

Bazyl się nie odzywa bo płacze w łazience od rana bo odmówiłem mu udziału w orgii. I dobrze, niech ma za swoje pinda jedna. Pan zabus zjawia się tylko jak jest duży ruch i gadamy o segzie :billie: a Rifek nas wychujał 

 

 

Pan Pikuś zjawia się jak Czarny Pan. Kiedy ktoś go wezwie. Ale Pan jakoś nie ma czasu na przebywanie na GGD bo zaczął oglądać od nowa Empire :creepflop:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
8 minutes ago, PanPikus said:

Pan żabus zjawia się jak Czarny zabus. Kiedy ktoś go wezwie. Ale Pan jakoś nie ma czasu na przebywanie na GGD bo zaczął oglądać od nowa Empire :creepflop:

Fixedt:mark:

Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
28 minutes ago, Little99 said:

Dokładnie, nagle im się przypomni. 

No dobra, tbh uważam ze ernest będzie finale bo to pupilej Joasi.

A mariusz odpadnie bo nie podpadnie im kolejna reklama perfumu awone

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
10 minutes ago, PanPikus said:

Pan Pikuś zjawia się jak Czarny Pan. Kiedy ktoś go wezwie. Ale Pan jakoś nie ma czasu na przebywanie na GGD bo zaczął oglądać od nowa H2so4 wystarczy kropla kwasu siarkowego :creepflop:

Fixedt :stalkga:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, Messy vers said:

No dobra, tbh uważam ze ernest będzie finale bo to pupilej Joasi.

A mariusz odpadnie bo nie podpadnie im kolejna reklama perfumu awone

Ja mysle, ze ernest zjebie ten czelendż, cokolwiek to bedzie i mariusz bedzie w finale, ale nwm z kim. 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
11 minutes ago, PanPikus said:

Ból ból ból ból ból głowy  Ból ból ból ból ból głowy Ból ból ból ból ból głowy Ból ból ból ból ból głowyBól ból ból ból ból głowyBól ból ból ból ból głowy Ból ból ból ból ból głowy:creepflop:

Fixedt

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
14 minutes ago, PanPikus said:

 Wulkan pryszczy leje sie obwisłe dupske ohyda a fe pomaranczowa skórka mala dupa nie mozna jej znaelsc jest okropna jak punia wanesy po prostu sie porzygalam  :creepflop:

Fixedt 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...