Jump to content
Harlequin - OUT SEPTEMBER 27th
Harlequin - OUT SEPTEMBER 27th
Harlequin - OUT SEPTEMBER 27th
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Shawniqua Mendes
1 minute ago, Messy vers said:

ten hrabia jest hot

Nwm. Nie widze xd

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes

Jezu lovciam i cocteau twins i grimes :heart:

 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
8 hours ago, Messy vers said:

Małgorzata Rodzynek czuje się jak hrabia, a prawda jest taka, że to zwykła dresiara z osiedla :huntyga:

A ja usnąłem przed projekt lady ale zawsze oglądam powtorki w czwartki na wykładzie z historii france :huntyga:

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes

Czemu ten koleś pracuje w tvp? :messga: hes such a daddy

received-3873652962653069.jpg

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
1 hour ago, baazyll said:

Czemu ten koleś pracuje w tvp? :messga: hes such a daddy

received-3873652962653069.jpg

W tvn 24 jest taki jeden i jest moim kraszem :mark: ma taką śliczną brodę i zęby. Zapomniałem jak się nazywa ale próbowałem go wystalkowac na ig I nie było :toofunny:

Link to post
Share on other sites

Karen Smith

Nienawidzę niektórych użytkowników GGD xd przychodzą do mojego wątku i napieprzają ze tylko narzekamy i wg. Muszę im chyba pisac wprost wypierdalać bo inaczej nie dociera :air:

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
2 minutes ago, Little99 said:

Nienawidzę niektórych użytkowników GGD xd przychodzą do mojego wątku i napieprzają ze tylko narzekamy i wg. Muszę im chyba pisac wprost wypierdalać bo inaczej nie dociera :air:

No wlasnie dlatego juz staram sie nie robić threadów. Po tym jak zablokowali mi temat o tym, ze sad, ze gaga nie zaspiewala wolnej dziołchy na vma, to moja sympatia do adminow i wiekszosci uzytkownikow mocno podupadla. :fthis:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
41 minutes ago, Little99 said:

W tvn 24 jest taki jeden i jest moim kraszem :mark: ma taką śliczną brodę i zęby. Zapomniałem jak się nazywa ale próbowałem go wystalkowac na ig I nie było :toofunny:

Hahah wiem ktory, podobny do tego z zdjęcia. Tez jest hot

Link to post
Share on other sites

Karen Smith
15 minutes ago, Messy vers said:

Hahah wiem ktory, podobny do tego z zdjęcia. Tez jest hot

Tak! Nasz daddy :mark:

Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...