Jump to content

💙 HEAVY METAL LOVER T-SHIRT 💚

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Shawniqua Mendes
5 minutes ago, Little99 said:

Mówię wam jeśli gaga coś ma I zamierza wypuścić to będzie ten piątek. Jeśli nie to możemy się pożegnać z chromatica na dobre. 

Ale przeciez teledysk do aski wyszedl prawie pol roku po wydaniu albumu... wiec moze wyda teledysk do alice w 2022 xd

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
4 minutes ago, Little99 said:

oprah winfrey judging you GIF

 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
3 minutes ago, baazyll said:

Ale przeciez teledysk do aski wyszedl prawie pol roku po wydaniu albumu... wiec moze wyda teledysk do alice w 2022 xd

No ale już minęło jakby prawie pół roku. Nie wiem skoro ona się zajmuje tym filmem z Bradem pittem to nw cyz jest w stanie zając się kilkoma rzeczami jednocześnie czy jest taką artystka że długo skupia się tylko nad jedną rzeczą 

Link to post
Share on other sites

PanPikus
Just now, baazyll said:

Ale przeciez teledysk do aski wyszedl prawie pol roku po wydaniu albumu... wiec moze wyda teledysk do alice w 2022 xd

Tylko że to trochę inna sytuacja. I to było ponad rok po wydaniu albumu xD 

Najprawdopodobniej ten teledysk miał wyjść w okolicach premiery 5 foot 2. Tylko że w tamtym czasie nasiliły się jej problemy ze zdrowiem, musiała przełożyć trasę koncertową więc i premiera teledysku przeciągnęła się. 

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, PanPikus said:

Tylko że to trochę inna sytuacja. I to było ponad rok po wydaniu albumu xD 

Najprawdopodobniej ten teledysk miał wyjść w okolicach premiery 5 foot 2. Tylko że w tamtym czasie nasiliły się jej problemy ze zdrowiem, musiała przełożyć trasę koncertową więc i premiera teledysku przeciągnęła się. 

Jezuu mialo byc poltora, a nie pol xdd

Ja nie wierze w tę jej chorobę tzn wierzę;ze illuminaci jej to zafundowali, a teraz zdjęli z niej tę klątwę, bo star is born i teraz pewnie dlatego bierze coraz więcej ról, zeby zakon znowu jej nie udupił tą fibrosralgią :laughga:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
3 minutes ago, PanPikus said:

Tylko że to trochę inna sytuacja. I to było ponad rok po wydaniu albumu xD 

Najprawdopodobniej ten teledysk miał wyjść w okolicach premiery 5 foot 2. Tylko że w tamtym czasie nasiliły się jej problemy ze zdrowiem, musiała przełożyć trasę koncertową więc i premiera teledysku przeciągnęła się. 

No to w sumie jest pandemia, trasa przełożona więc może premiera teledysku przeciągnie się 

Link to post
Share on other sites

Karen Smith
Just now, baazyll said:

Jezuu mialo byc poltora, a nie pol xdd

Ja nie wierze w tę jej chorobę tzn wierzę;ze illuminaci jej to zafundowali, a teraz zdjęli z niej tę klątwę, bo star is born i teraz pewnie dlatego bierze coraz więcej ról, zeby zakon znowu jej nie udupił tą fibrosralgią :laughga:

Niezła faza XD

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, Little99 said:

No to w sumie jest pandemia, trasa przełożona więc może premiera teledysku przeciągnie się 

Ja sie boje, ze sie skonczy jak u madany w 95 i calkowicie zrezygnuje z trasy, bo bedzie zajeta graniem w filmie 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
Just now, baazyll said:

Ja sie boje, ze sie skonczy jak u madany w 95 i calkowicie zrezygnuje z trasy, bo bedzie zajeta graniem w filmie 

To powodzenia xd na pewno wszystkie małe potworki się ucieszą 

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Little99 said:

Niezła faza XD

Ale ja serio w to wierzę. Sama opowiadala, ze zrobila karierę, bo jak paliła fajkę na polu w przerwie swojego wystepu w jakims barze, facet z zakonu w jakims habicie pojawil sie z dupy i podszedl do niej, pytajac: czy chcesz zostac najwieksza gwiazdą na swiecie? Ona powiedziala yes i poszla za nim. And the rest is history :kiss:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
4 minutes ago, baazyll said:

Ale ja serio w to wierzę. Sama opowiadala, ze zrobila karierę, bo jak paliła fajkę na polu w przerwie swojego wystepu w jakims barze, facet z zakonu w jakims habicie pojawil sie z dupy i podszedl do niej, pytajac: czy chcesz zostac najwieksza gwiazdą na swiecie? Ona powiedziala yes i poszla za nim. And the rest is history :kiss:

A gdzie tak mówiła? O rihannie mówili to samo. Btw kocham rihanne

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Little99 said:

A gdzie tak mówiła? O rihannie mówili to samo. Btw kocham rihanne

Nwm, czytalem kiedys na pudelku :huntyga:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Little99 said:

Btw kocham rihanne

To sie odkochaj, bo nigdy juz nie wyda plyty :ladyhaha:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...