Jump to content
Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

Karen Smith
Just now, baazyll said:

No lana z nią śpiewała hihi

Mówisz o don't call me angel? Miley tylko uratowała tą piosenkę, ale i tak jest słaba :billie: I'm done z mizdrzeniem się Ariany za każdym kurwa razem xd 

Link to post
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Shawniqua Mendes
Just now, Little99 said:

Mówisz o don't call me angel? Miley tylko uratowała tą piosenkę, ale i tak jest słaba :billie: I'm done z mizdrzeniem się Ariany za każdym kurwa razem xd 

A wiekszosc uwaza, ze lana jedynie spoko.

A mi sie fragmenty ari najbardziej podobaly

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes

Ta piosenka serio ma ARTPOP wajbs

 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Konrad said:

Jedna z lepszych niewydanych lany 💗

Chyba zły komentarz quoutnąłeś xd

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, baazyll said:

Ta piosenka serio ma ARTPOP wajbs

 

Bez kitu, mi troche kojarzy się z wersją ARTPOP Itunes festival

Link to post
Share on other sites

Karen Smith
Just now, baazyll said:

Chyba zły komentarz quoutnąłeś xd

Też się zdziwiłem właśnie XD

Konrad, co ty :laughga:

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Konrad said:

Rzeczywiście :interestinga: miałem na myśli Serial Killer 

Ona ma całą masę swietnych anrilisów. Angels Forever, Starry Eyed, Hollywood, JFK, Wild One, Never Let Me Go (troche brzmi jak taylor swift but still) :heart:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

4 minuty temu baazyll powiedział:

Ona ma całą masę swietnych anrilisów. Angels Forever, Starry Eyed, Hollywood, JFK, Wild One, Never Let Me Go (troche brzmi jak taylor swift but still) : serce:

Wiem, wiem, akurat te wszystkie bardzo dobrze znam. Jeszcze dorzuciłbym Brite Lights i Gramma ❤ oo Velvet Crowbar mi się przypomniał😍

 kocham 💗

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, Konrad said:

Wiem, wiem, akurat te wszystkie bardzo dobrze znam. Jeszcze dorzuciłbym Brite Lights i Gramma ❤ oo Velvet Crowbar mi się przypomniał😍

 kocham 💗

Ale one są na debiucie Lany

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Just now, baazyll said:

Ale one są na debiucie Lany

No właśnie coś mi się kojarzyło, ale pewien nie byłem, ale Velvet Crowbar na pewno nie 

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Konrad said:

No właśnie coś mi się kojarzyło, ale pewien nie byłem, ale Velvet Crowbar na pewno nie 

Noo ten nie. 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, Little99 said:

Not you still talking about Lana

afraid arturo castro GIF by Broad City

Mozesz dołączyć xd nie lubisz nawet summertime sadness? 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...