Jump to content

💓 DAWN OF CHROMATICA 💓

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Shawniqua Mendes
Just now, Little99 said:

Żaden mój wątek nie flopnął tak jak ten o shallow z Ameryka da coś tam :billie: 

Ej ale serio shook, ze nikt nie skomentowal

Pewnie gdyby to bylo feszyn bez wykrzyknika, to bylby wiekszy ruch w tym threadzie :ladyhaha:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
7 minutes ago, baazyll said:

Ej ale serio shook, ze nikt nie skomentowal

Pewnie gdyby to bylo feszyn bez wykrzyknika, to bylby wiekszy ruch w tym threadzie :ladyhaha:

Pewnie tak. Bo Shallow to ma już tyle wykonań, że nikogo to nie porusza. A Fashion to jednak był fenomen. 

Link to post
Share on other sites

PanPikus
5 minutes ago, Little99 said:

Pewnie tak. Bo Shallow to ma już tyle wykonań, że nikogo to nie porusza. A Fashion to jednak był fenomen. 

Po prostu zrobiłeś go o złej godzinie. Forum jest najbardziej aktywne kiedy w Europie jest dzień :heat:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers

Wiecie co, słuchałem wczoraj Capitol.fm w pracy, i doszedłem do wniosku, że w tym polskim radiu lecą straszne badziewia XD Tam takie nowości, typu Shawn Menda albo Miley i Dua pipa, a tu głównie badziewie w stylu Gigi coś tam albo C-bool

Link to post
Share on other sites

Karen Smith
12 minutes ago, Messy vers said:

Wiecie co, słuchałem wczoraj Capitol.fm w pracy, i doszedłem do wniosku, że w tym polskim radiu lecą straszne badziewia XD Tam takie nowości, typu Shawn Menda albo Miley i Dua pipa, a tu głównie badziewie w stylu Gigi coś tam albo C-bool

No polskie radio to dno. Cały dzień Cleo i Cebula. 

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
10 minutes ago, Little99 said:

Rolnicy Podlasie na fokus :billie: pewnie nie wiecie o czym mówię ale może jednak ktoś coś 

Ja ogladam masterzjeba :billie:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
10 minutes ago, Messy vers said:

 

To ja po piątym orgazmie w ciągu godziny 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
10 minutes ago, baazyll said:

To ja po piątym orgazmie w ciągu godziny 

Wow, niezły jesteś XD nie podejrzewałem 

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
3 minutes ago, Little99 said:

Wow, niezły jesteś XD nie podejrzewałem 

A co podejrzewales? :stalkga:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...