Jump to content

💙 HEAVY METAL LOVER T-SHIRT 💚

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Little99 said:

Ale za to Rain on Me napieprzali po kilka razy dziennie :haroon: a w radio puszczają? RMFy, ZETy i inne? 

Tylko RMF MAXXX. Ale już niezbyt często :messga:

Tu jest wszystko:

https://radiospis.pl/piosenka/lady-gaga-ariana-grande-rain-on-me

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
9 minutes ago, Little99 said:

Ale za to Rain on Me napieprzali po kilka razy dziennie :haroon: a w radio puszczają? RMFy, ZETy i inne? 

Zet gra co jakiś czas ;) 

❗️ IG: thebumblebee__ ❗️
Link to post
Share on other sites

PanPikus
24 minutes ago, Little99 said:

Nooo to bardzo dziwne że będzie śpiewać niewydany utwór. Ja tam nie słyszę tego jakoś specjalnie, ale wierzę, że tak jest. Bo znasz tą piosenkę na pewno lepiej, ja dopiero teraz ją przesłuchałem pierwszy raz. 

Masz rację, gorzej się nie da :ladyhaha:

Omg, co to za flop behaviour? Klasyk spośród Gagi niewydanych piosenek.
Może mi jeszcze powiesz, że Nothing On But The Radio, Animal, Brooklyn Nights i Princess Die też nie znasz? :dom:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

PanPikus
27 minutes ago, baazyll said:

Tylko RMF MAXXX. Ale już niezbyt często :messga:

Tu jest wszystko:

https://radiospis.pl/piosenka/lady-gaga-ariana-grande-rain-on-me

Niech Cię niebiosa błogosławią za podanie mi tego linku. Od wieków próbowałem odnaleźć tą stronę bo zapomniałem jak się nazywa :huntyga:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
6 minutes ago, PanPikus said:

Omg, co to za flop behaviour? Klasyk spośród Gagi niewydanych piosenek.
Może mi jeszcze powiesz, że Nothing On But The Radio, Animal, Brooklyn Nights i Princess Die też nie znasz? :dom:

Na moje usprawnienie powiem że znam Brooklyn Nights, i bardzo ją lubię i kocham Stache. Czy możesz już zabrać tą spluwę? :gum: 

 

Link to post
Share on other sites

PanPikus
2 minutes ago, Little99 said:

Na moje usprawnienie powiem że znam Brooklyn Nights, i bardzo ją lubię i kocham Stache. Czy możesz już zabrać tą spluwę? :gum: 

 

Nie, dopóki się nie wzbogacisz kulturowo poprzez posłuchanie tych sztosików. Służę linkami :classy:
 

Spoiler

 

 

I najważniejsze:


 

 

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
Just now, PanPikus said:

Nie, dopóki się nie wzbogacisz kulturowo poprzez posłuchanie tych sztosików. Służę linkami :classy:
 

  Hide contents

 

 

I najważniejsze:


 

 

No dopsz dziękuję :heart::fatcat:

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
3 minutes ago, PanPikus said:

Nie, dopóki się nie wzbogacisz kulturowo poprzez posłuchanie tych sztosików. Służę linkami :classy:
 

  Hide contents

 

 

I najważniejsze:


 

 

Czy jestem flop fanem, jeśli wolę ma ma pa pa pa perfekt ilużyn od 95% unreleasów Gagi? :huntyga:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

PanPikus
1 minute ago, baazyll said:

Czy jestem flop fanem, jeśli wolę ma ma pa pa pa perfekt ilużyn od 95% unreleasów Gagi? :huntyga:

~Ma ma pa pa pa, no more confusion~

Może, ale tylko trochę bo to iconic BOP xD a już o Frankensteined nie wspominając :lolly:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
1 minute ago, PanPikus said:

~Ma ma pa pa pa, no more confusion~

Może, ale tylko trochę bo to iconic BOP xD a już o Frankensteined nie wspominając :lolly:

O czym? :billie:

Link to post
Share on other sites

PanPikus
Just now, Little99 said:

O czym? :billie:

OMG :yennefer:

 

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Little99 said:

O czym? :billie:

Hm jeszcze przed tobą dużo edukacji w tym zakresie :ally:

 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...