Jump to content
Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

PanPikus

Zgłupiałem dzisiaj xDD @Rifek @Kapi09 @CherryPie

Czy ja mam coś nie tak ze słuchem, czy Cleo w programie Ameryka Da Się Lubić zaśpiewała Fashion Gagi?? :sharon:

 

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
1 minute ago, PanPikus said:

Zgłupiałem dzisiaj xDD @Rifek @Kapi09 @CherryPie

Czy ja mam coś nie tak ze słuchem, czy Cleo w programie Ameryka Da Się Lubić zaśpiewała Fashion Gagi?? :sharon:

 

Omg tak 

:nooo:

nie wierze 

:giveup:

❗️ IG: thebumblebee__ ❗️
Link to post
Share on other sites

PanPikus
Just now, Rifek said:

Omg tak 

:nooo:

nie wierze 

:giveup:

O co tu chodzi xDDD kisne :smh:
inb4 Fashion na następnej płycie Cleo :air:

I wgl w którym odcinku też Cugowski z Szemplińską będą śpiewać Shallow, bo było to w zwiastunie całego programu. Maryla i Dawid are not safe :zilla:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

1 minute ago, PanPikus said:

O co tu chodzi xDDD kisne :smh:
inb4 Fashion na następnej płycie Cleo :air:

I wgl w którym odcinku też Cugowski z Szemplińską będą śpiewać Shallow, bo było to w zwiastunie całego programu. Maryla i Dawid are not safe :zilla:

Gaga serio ma dobry impact w polskich mediach od czasu Narodzin Gwiazdy. 

kiedy wgl będzie ten odcinek z Fashion transmitowany ? Bo nie śledzę ostatnio zbytnio tv xd 

❗️ IG: thebumblebee__ ❗️
Link to post
Share on other sites

PanPikus
1 minute ago, Rifek said:

Gaga serio ma dobry impact w polskich mediach od czasu Narodzin Gwiazdy. 

kiedy wgl będzie ten odcinek z Fashion transmitowany ? Bo nie śledzę ostatnio zbytnio tv xd 

Chyba w tą sobotę. Wgl tego nie oglądałem ale dzisiaj przed Kołem Fortuny leciały zapowiedzi programów na kolejne dni i w pewnym momencie słyszę Fashion. Słyszę i się zastanawiam co tam się odjaniepawla :poot:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
6 minutes ago, Rifek said:

Omg tak 

:nooo:

nie wierze 

:giveup:

A ja w pierwszej chwili chciałem się doszukać Fashion! Z ARTPOPu xD

5 minutes ago, PanPikus said:

Cugowski z Szemplińską będą śpiewać Shallow, bo było to w zwiastunie całego programu. Maryla i Dawid are not safe :zilla:

BŁAGAM NIE oby to nie było na takim poziomie jak Dawida i Maryli bo tego już nie zniosę :cryga:

Link to post
Share on other sites

Karen Smith
1 minute ago, PanPikus said:

Chyba w tą sobotę. Wgl tego nie oglądałem ale dzisiaj przed Kołem Fortuny leciały zapowiedzi programów na kolejne dni i w pewnym momencie słyszę Fashion. Słyszę i się zastanawiam co tam się odjaniepawla :poot:

Ostatnio w sobotę pierwszy raz to widziałem i jak zobaczyłem tego zjeba homofoba Cejrowskiego to nie mogłem uwierzyć, coś powiedział nawet że w USA to tylko środowiska lewicowe a prowadząca mu przytaknęła ale potem sb przypomniałem ze to tvp więc jakby wiecie 

Link to post
Share on other sites

A orientuje się ktoś z Was czy 4fun.tv albo Eska tv puszczają 911? 
bo w radiu Eska tylko raz zagrali i tyle -.- 

❗️ IG: thebumblebee__ ❗️
Link to post
Share on other sites

PanPikus
1 minute ago, Little99 said:

A ja w pierwszej chwili chciałem się doszukać Fashion! Z ARTPOPu xD

No właśnie jakby to było Fashion! to jeszcze rozumiem. Ale ona będzie śpiewać utwór, który nigdy nie został przez Gagę oficjalnie wydany :deadbanana:
 

 

3 minutes ago, Little99 said:

BŁAGAM NIE oby to nie było na takim poziomie jak Dawida i Maryli bo tego już nie zniosę :cryga:

Ale chyba nie da się już gorzej, nie? :billie:
Z tego dwusekundowego kawałka w zwiastunie brzmiało to spoko :ally:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

PanPikus
4 minutes ago, Rifek said:

A orientuje się ktoś z Was czy 4fun.tv albo Eska tv puszczają 911? 
bo w radiu Eska tylko raz zagrali i tyle -.- 

Give it up hun :bear:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

21 minutes ago, PanPikus said:

Zgłupiałem dzisiaj xDD @Rifek @Kapi09 @CherryPie

Czy ja mam coś nie tak ze słuchem, czy Cleo w programie Ameryka Da Się Lubić zaśpiewała Fashion Gagi?? :sharon:

 

Yaaaas! Trochę random ale promo to promo :D Też bym się zdziwił :ally:

My name isn't Alice
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
9 minutes ago, Rifek said:

A orientuje się ktoś z Was czy 4fun.tv albo Eska tv puszczają 911? 
bo w radiu Eska tylko raz zagrali i tyle -.- 

W Eska TV Shallow nawet raz nie puścili, więc co dopiero 911 :huntyga:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
16 minutes ago, PanPikus said:

No właśnie jakby to było Fashion! to jeszcze rozumiem. Ale ona będzie śpiewać utwór, który nigdy nie został przez Gagę oficjalnie wydany :deadbanana:
 

 

Ale chyba nie da się już gorzej, nie? :billie:
Z tego dwusekundowego kawałka w zwiastunie brzmiało to spoko :ally:

Nooo to bardzo dziwne że będzie śpiewać niewydany utwór. Ja tam nie słyszę tego jakoś specjalnie, ale wierzę, że tak jest. Bo znasz tą piosenkę na pewno lepiej, ja dopiero teraz ją przesłuchałem pierwszy raz. 

Masz rację, gorzej się nie da :ladyhaha:

Link to post
Share on other sites

Karen Smith
10 minutes ago, baazyll said:

W Eska TV Shallow nawet raz nie puścili, więc co dopiero 911 :huntyga:

Ale za to Rain on Me napieprzali po kilka razy dziennie :haroon: a w radio puszczają? RMFy, ZETy i inne? 

Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...