Jump to content

💙 HEAVY METAL LOVER T-SHIRT 💚

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Guest Messy vers
1 hour ago, Little99 said:

Już? Ale dzięki, kochany jesteś :heart: do tej pory wygrało Frankensteined :oops:

Ej ale wiesz ze to Frankensteined to fejk?:billie:

Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
52 minutes ago, baazyll said:

Ej niech to będzie taki lużny randomowy thread dla Polish monsters :ladyhaha:

Jezu kocham twoje profilowe

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes

@Rifek @PanPikus @Little99 A kiedy wgl zaczęliście stanować Gagę? U mnie się zaczęło od ARTPOPa. Miałem wtedy totalną obsesję pomimo tego ze raczej była to malo ekscytująca era a bardziej takie ciemne czasy w jej karierze (Strasznie zaluje ze nie bylem fanem, gdy byla na samym szczycie). Końcem 2014 i 2015 przerzuciłem się na Madonnę. Jak wyszło Joanne to moje psychofaństwo trochę się odrodziło, ale i tak mialem wrażenie ze bylem jedyną osobą na świecie ktora wie że ta plyta wyszla biorąc pod uwagę ze general public wtedy nie pamietalo o istnieniu Gagi (nie wiedzialem wtedy jeszcze o istnieniu gagadaily). Dopiero od A Star Is Born do teraz stanuję juz tak stuprocentowo i pewnie tak juz zostanie. 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
Just now, Little99 said:

Cicho xD to dobra piosenka 

Nie no, zgubiłem trochę wątek i nie wiedziałem czy wy tak na poważnie xd

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
2 minutes ago, Messy vers said:

:saladga::saladga::saladga:

But shes amazing. Erotica jedna z najlepszych plyt ever

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
2 minutes ago, baazyll said:

But shes amazing. Erotica jedna z najlepszych plyt ever

Jestem fanem lg od zawsze (miss Universe i Just dance♥️) i Madonna to dla mnie synonim zła xd 

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, Messy vers said:

Jestem fanem lg od zawsze (miss Universe i Just dance♥️) i Madonna to dla mnie synonim zła xd

Ale why? Explain

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
3 minutes ago, baazyll said:

@Rifek @PanPikus @Little99 A kiedy wgl zaczęliście stanować Gagę? U mnie się zaczęło od ARTPOPa. Miałem wtedy totalną obsesję pomimo tego ze raczej była to malo ekscytująca era a bardziej takie ciemne czasy w jej karierze (Strasznie zaluje ze nie bylem fanem, gdy byla na samym szczycie). Końcem 2014 i 2015 przerzuciłem się na Madonnę. Jak wyszło Joanne to moje psychofaństwo trochę się odrodziło, ale i tak mialem wrażenie ze bylem jedyną osobą na świecie ktora wie że ta plyta wyszla biorąc pod uwagę ze general public wtedy nie pamietalo o istnieniu Gagi (nie wiedzialem wtedy jeszcze o istnieniu gagadaily). Dopiero od A Star Is Born do teraz stanuję juz tak stuprocentowo i pewnie tak juz zostanie. 

Ja odkąd usłyszałem Stupid Love i zobaczyłem teledysk. To było to, wtedy tak bardzo poczułem klimat tej ery. Od wydania płyty regularnie rysuję Gagę, mam cały pokój w tych rysunkach. Nawet rozwiesiłem sobie takie różowe lampeczki i mam na ścianie znak chromatica, ten z okładki płyty. Codziennie myślę tylko o niej, cały czas nucę sobie jej piosenki. Odkąd się w niej zakochałem nie czerpię już takiej radości ze słuchania muzyki innych wykonawców. W zasadzie mnie oni nie interesują. Można powiedzieć że poświęciłem swoje życie Gadze xd no i poprzednie płyty też kocham oczywiście, ARTPOP to złoto. 

Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
2 minutes ago, Little99 said:

Ja odkąd usłyszałem Stupid Love i zobaczyłem teledysk. To było to, wtedy tak bardzo poczułem klimat tej ery. Od wydania płyty regularnie rysuję Gagę, mam cały pokój w tych rysunkach. Nawet rozwiesiłem sobie takie różowe lampeczki i mam na ścianie znak chromatica, ten z okładki płyty. Codziennie myślę tylko o niej, cały czas nucę sobie jej piosenki. Odkąd się w niej zakochałem nie czerpię już takiej radości ze słuchania muzyki innych wykonawców. W zasadzie mnie oni nie interesują. Można powiedzieć że poświęciłem swoje życie Gadze xd no i poprzednie płyty też kocham oczywiście, ARTPOP to złoto. 

Pokaz swoje dzieła:vegas:

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
2 minutes ago, Messy vers said:

Madonna to sassy zazdrosna kuciapka

No ja mam tak, że jeśli chodzi o charakter i ogolny wajb osobowościowy (wtf) zdecydowanie preferuję Gagę. Jest taką osobą z którą chcialbym sie przyjaznic. A z kolei Madonna w wywiadach nawet jak probuje byc mila to sory, ale jej nie wychodzi. No ale jesli chodzi o kwestię np tego jak prowadziła swoje ery to jednak jest trochę above Gaga. 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
5 minutes ago, Messy vers said:

Pokaz swoje dzieła:vegas:

Nie no to nic takiego, większość to takie bochomazy kredkami. Mogę pokazać dwa rysunki które robiłem ołówkiem i wyszły nie najgorzej, chociaż na jednym Gaga nie jest podobna do siebie xd 

_20200710_085132_by_daraxus99_de11k96-fu

ddsfrzp-d1a6024a-fced-4372-be80-7ca3b6e7

Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...