Jump to content

💙 HEAVY METAL LOVER T-SHIRT 💚

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

Guest Messy vers
4 minutes ago, baazyll said:

No znam to nagranie. Nwm moze to byla love at first sight? Ale tylko ze strony katryn chyba :huntyga:

Ale mi sie utrwalila w pamieci wypowiedz kejti (teraz to juz nwm,czy jej. Mogli zmyslic) z bravo w artykule o teledysku do alejądro gagi i tam bylo zdj kejti i dymek nad jej glowa i w tym dymku byly niby slowa kejti, ze wykorzystywanie bluźnierstwa dla zabawy to dno or sth. I przez to dlugi czas myslalem, ze ona jej nienawidzi xd

Wez pod uwage ze gaga jeszcze nie byla znama wtedy, a katy juz całowała sie z dziewczyną i lubiła to :billie: i powiedziała jej "im your biggest fan, I'll follow you until you love me" czyż to nie shock?

Wydaje mi sie, ze katy lubi jej twórczość i wypowiadała się o niej pozytywnie, a gaga nawet nie reaguje. Kiedyś wyciekły smsy z Kesha ze katy jest wredna, ale przeprosiła za to na twotterze i Kaśka jej wybaczyła xd

Link to post
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Guest Messy vers
1 minute ago, Messy vers said:

wypowiadała się o niej pozytywnie,

Ciągle jej cos pisze na insta i kiedyś chyba zainspirowała się czymś. A gaga na twotterze napisala "it looks like" cos tam czym sie zainspirowała i fani gagi ja shejtowali za niby plagiat jak fani mdna na gage :ladyhaha:

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
2 minutes ago, Messy vers said:

Wez pod uwage ze gaga jeszcze nie byla znama wtedy, a katy juz całowała sie z dziewczyną i lubiła to :billie: i powiedziała jej "im your biggest fan, I'll follow you until you love me" czyż to nie shock?

Wydaje mi sie, ze katy lubi jej twórczość i wypowiadała się o niej pozytywnie, a gaga nawet nie reaguje. Kiedyś wyciekły smsy z Kesha ze katy jest wredna, ale przeprosiła za to na twotterze i Kaśka jej wybaczyła xd

A to pocalowalam laskę nie wyszlo tylko chwilkę przed dżast densem? 

Noo w bravo tez pisali o dramie kejti z kaszą. Wgl to kasza grala przeciez w teledysku do I kissed a girl

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Messy vers said:

Ciągle jej cos pisze na insta i kiedyś chyba zainspirowała się czymś. A gaga na twotterze napisala "it looks like" cos tam czym sie zainspirowała i fani gagi ja shejtowali za niby plagiat jak fani mdna na gage :ladyhaha:

Ale w sensie w komentarzach? Czy wyciekają wiadomosci karyny wysylane na priv? :billie:

Omg nie slyszalem o tym

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
2 minutes ago, Messy vers said:

1_Lady-gaga.jpg

W 2018 wyciekly albo smsy albo rozmowy gagi z Kesha w sprawie molestowania przez dr. Luke,a. Kesha wspomniała o Katy Perry a gaga na to "wiesz jaka jest niemiła" (albo chamska). No i gaga to szybko zatweetowala zeby uniknąć dramy. A katy odp cos w stylu "yeah i luv u bitch" czy cos

Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
5 minutes ago, baazyll said:

Ale w sensie w komentarzach? Czy wyciekają wiadomosci karyny wysylane na priv? :billie:

Omg nie slyszalem o tym

No ogólnie w komentarzach, czasami cos chyba tweetuje

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
5 minutes ago, Messy vers said:

Lady-Gaga-tweet-copy.jpg

A to odnosila sie do ktoregos teledysku kejti?

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
2 minutes ago, Messy vers said:

W 2018 wyciekly albo smsy albo rozmowy gagi z Kesha w sprawie molestowania przez dr. Luke,a. Kesha wspomniała o Katy Perry a gaga na to "wiesz jaka jest niemiła" (albo chamska). No i gaga to szybko zatweetowala zeby uniknąć dramy. A katy odp cos w stylu "yeah i luv u bitch" czy cos

W sumie ciekawi mnie, czy kiedykolwiek sie spotkaly tak sam na sam i gadaly chociaz przez 2 godz 

 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
1 minute ago, baazyll said:

W sumie ciekawi mnie, czy kiedykolwiek sie spotkaly tak sam na sam i gadaly chociaz przez 2 godz 

 

XD

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, Messy vers said:

Z katy Perry? Po co?

No nwm. Na ploty xd albo spelnic marzenie katryn. Albo gaga moglaby dac jej korki z matmy :sharon:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes

Omg patrzcie. Wolna dziołcha w Songpopie

Screenshot-20201205-202831-Song-Pop.jpg

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...