Jump to content
Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Messy vers said:

Nie nabije wyświetleń niczemu z Madonna w nazwie 🥰 she's my biggest enemy since day one i told you

Jezuuuu uuu. Zrób to dla mnie

Plus odp czemu

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Guest Messy vers
2 minutes ago, baazyll said:

Noo na the Fame śpiewała o jądrach, miodowych pieniądzach i eh eh nwm co powiedzieć, więc wyślę Ci nudeska

Ej a electric chapel to metafora jej pusi?

Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
Just now, baazyll said:

Jezuuuu uuu. Zrób to dla mnie

Plus odp czemu

Poniewaz she's the best and worse thing that happened to me :billie:

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, Messy vers said:

Ej a electric chapel to metafora jej pusi?

Ja myślałem, że to o tym lokalu przed którym tańczą w teledysku do judasza

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, Messy vers said:

Poniewaz she's the best and worse thing that happened to me :billie:

Grrrrr. Pytam serio. Nwm umarł Ci pies, gdy w tle leciała jej piosenka or...? :derpga:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes

Czekaj. Teraz patrzę i to był chyba napis na bramie xd. A mi się coś ubzdurało, że to był jakiś edżi bar :billie:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
1 minute ago, baazyll said:

Plus odp czemu

A tak na serio. Kiedyś jej słuchałem. Dokladnie w okolicach mdna, według mnie to byla zajebista plyta. Podobała mi sie erotica as well. Pozniej zaczęła (albo wcześniej) sie drama z #reductiive i negatywne teksty wobec gagi. A przyrzekam, ze jestem cięty na to. Ona (gaga) nie hejtowala jej więc to dla mnie nieuzasadnione (albo wyparłem z pamięci jej hejt na mdna). Później wydała tą chujową płytę (suko jestem madonna czy jakos tak). O madame x nie muszę wspominać. I tak mi zostało.

Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers

Nie rozumiem czemu tak Gaga oberwała. Wedlug mnie mdna (i fani) wyczuli konkurencję. Tego inaczej nie można nazwać. A sprawa kwestia btw to według mnie inspiracja, nie plagiat :billie: czułbym się zachwycony i dumnt na miejscu tej łupy :ohwell: ale każdy patrzy pod siebie

Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers

I kwestia zagrożenia. Gaga udowodniła swoje, to juz ten typ ktory nie kisi czegoś udowadniać (dostala dwie nominacje do grammy z palcem w dupie). 

No i nie oszukujmy się, jest bardziej utalentowana 🥰 

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, Messy vers said:

A tak na serio. Kiedyś jej słuchałem. Dokladnie w okolicach mdna, według mnie to byla zajebista plyta. Podobała mi sie erotica as well. Pozniej zaczęła (albo wcześniej) sie drama z #reductiive i negatywne teksty wobec gagi. A przyrzekam, ze jestem cięty na to. Ona (gaga) nie hejtowala jej więc to dla mnie nieuzasadnione (albo wyparłem z pamięci jej hejt na mdna). Później wydała tą chujową płytę (suko jestem madonna czy jakos tak). O madame x nie muszę wspominać. I tak mi zostało.

Oo jezuu mdna to jej najgorsza ever (z tym że ja nie sluchalem ostatniej, a czuję, że to może być bigger **** xd!). Erotica to jedna z najważniejszych płyt dla mnie. I teledyski z tej ery omg. 

A jeśli chodzi o jej niechęć do Gagi wtedy, to w sumie nwm, czy to było na serio, czy dla beki. Wiem, że o madanie gorsze rzeczy mówiły szer i Maryśka aj dont noł her Keri, niż madana o gadze. Poza tym potem i tak robiły sobie sweet focie po oskarkach, więc po dramie raczej

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers

Dziwnie sie czuję pisząc te slowa nawet na grupie fanow gagi 😈 cos czuje ze w angielskiej wersji zostałbym shejtowany i zbanowany :ladyhaha:

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
5 minutes ago, Messy vers said:

Nie rozumiem tego hejtu na ten album

Może dlatego, że nie masz porównania, bo słyszałeś tylko 2 płyty... 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
2 minutes ago, Messy vers said:

I kwestia zagrożenia. Gaga udowodniła swoje, to juz ten typ ktory nie kisi czegoś udowadniać (dostala dwie nominacje do grammy z palcem w dupie). 

No i nie oszukujmy się, jest bardziej utalentowana 🥰 

No ma dużo lepszy głos bez porównania wgl. Ale ery madany były bardziej zorganizowane, lepiej zaplanowane i wgl. I nawet w okresie Erotici (to taki ARTPOP madany w tym sensie, że mocno podupadła na popularności, jak Gaga w 2013) potrafiła wydać 5 sztos singli z super teledyskami, a Gaga jedynie 2

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
2 minutes ago, baazyll said:

Może dlatego, że nie masz porównania, bo słyszałeś tylko 2 płyty... 

Chuj wie ile plyt słyszałem. Wspomniałem dwie, ale to nie znaczy ze nie słyszałem innych singli, utworów, mv

Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...