Jump to content

💓 DAWN OF CHROMATICA 💓

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

Shawniqua Mendes

Ja kocham Anti

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Karen Smith
Just now, baazyll said:

Nwm, czytalem kiedys na pudelku :huntyga:

A to rzeczywiście wiarygodnie xd

Just now, baazyll said:

To sie odkochaj, bo nigdy juz nie wyda plyty :ladyhaha:

Nie zależy mi xd 

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
3 minutes ago, Little99 said:

A to rzeczywiście wiarygodnie xd

No wiadomka xd

3 minutes ago, Little99 said:

Nie zależy mi xd 

Shook. Mi w sumie tez. Myślę, ze jak ona powroci (hipotetycznie), to dzisiejsze nastolatki będą miały takie wtf i pomyślą, ze to jakas nowa artystka :ladyhaha:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
3 minutes ago, baazyll said:

No wiadomka xd

Shook. Mi w sumie tez. Myślę, ze jak ona powroci (hipotetycznie), to dzisiejsze nastolatki będą miały takie wtf i pomyślą, ze to jakas nowa artystka :ladyhaha:

Nooo ale jeśli powróci to z poerdolnieciem bo to jednak legenda pokroju Gagi xd 

Link to post
Share on other sites

Karen Smith

Mam wrażenie że prxynajmnije w pl nastolatki już nie ogarniają za bardzo gagi bo w sumie ma 34 lata xd

Link to post
Share on other sites

PanPikus
8 minutes ago, baazyll said:

Nwm, czytalem kiedys na pudelku :huntyga:

A ja widziałem nagłówek : 'Tak, jesteśmy razem'. Zobacz reakcje Bradleya Coopera. I na fotce Gaga, Pitt i Bradley.  :haroon:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
2 minutes ago, Little99 said:

Nooo ale jeśli powróci to z poerdolnieciem bo to jednak legenda pokroju Gagi xd 

No ale wlasnie nie wiadomo. Jak na singiel da cos w stylu positions, to bedzie raczej slabo z sukcesem 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
3 minutes ago, Little99 said:

Mam wrażenie że prxynajmnije w pl nastolatki już nie ogarniają za bardzo gagi bo w sumie ma 34 lata xd

To jest w sumie sad. Bo np plakaty z madonną byly w bravo jeszcze w 2008, a miala wtedy 50 lat :messga:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
4 minutes ago, PanPikus said:

A ja widziałem nagłówek : 'Tak, jesteśmy razem'. Zobacz reakcje Bradleya Coopera. I na fotce Gaga, Pitt i Bradley.  :haroon:

Brad pitt? Xd

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
4 minutes ago, baazyll said:

No ale wlasnie nie wiadomo. Jak na singiel da cos w stylu positions, to bedzie raczej slabo z sukcesem 

Musiałaby być beztalenciem jak Ariana :billie:

Link to post
Share on other sites

PanPikus
2 minutes ago, baazyll said:

Brad pitt? Xd

Taa. Takie tam na porównanie wiarygodności twoich newsów :sweat:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
2 minutes ago, Little99 said:

Musiałaby być beztalenciem jak Ariana :billie:

Coo? Przeciez ariana ma mega glos wtf wgl

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, PanPikus said:

Taa. Takie tam na porównanie wiarygodności twoich newsów :sweat:

Boze przypomnialo mi sie, jak moja kuśka prawie mi rozsadziła spodnie, jak bylem w kinie na Once upon a time in Hollywood i Brad ściągnął koszulę :cryga:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
3 minutes ago, baazyll said:

Coo? Przeciez ariana ma mega glos wtf wgl

Głos ma, nie przeczę, ale zero artystycznej wizji na siebie 

Link to post
Share on other sites

Karen Smith
2 minutes ago, baazyll said:

Boze przypomnialo mi sie, jak moja kuśka prawie mi rozsadziła spodnie, jak bylem w kinie na Once upon a time in Hollywood i Brad ściągnął koszulę :cryga:

Omg to znaczy że masz dużą kuśke? 

Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...