Jump to content

💙 HEAVY METAL LOVER T-SHIRT 💚

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

PanPikus

Young and Beautiful to najlepszy utwór Lany :pray: :saira:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Shawniqua Mendes
5 minutes ago, PanPikus said:

Young and Beautiful to najlepszy utwór Lany :pray: :saira:

Najgorszy. Razem z Video Games.

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
10 minutes ago, Little99 said:

Nie wiem o czym mówisz bo nie lubię lany I nie mam pojęcia o chociażby jednym jej albumie jak się nazywa czy coś xd jedyne co lubię to tą piosenkę z the weekend co śpiewa 

Ja bardzo lubię Born To Die i Paradise, kocham Ultraviolence, nie lubię Honeymoon, lubię Lust for Life i nie lubię Normana pieprzonego Rockwella...

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
8 minutes ago, baazyll said:

Ja bardzo lubię Born To Die i Paradise, kocham Ultraviolence, nie lubię Honeymoon, lubię Lust for Life i nie lubię Normana pieprzonego Rockwella...

Oki

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
43 minutes ago, Little99 said:

Oki

Screenshot-20201121-192303-Gallery.jpg

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, Little99 said:

https://www.facebook.com/228713793807398/posts/3776140565731352/

Nie widziałam tego zdj, skąd to jest omg

To wyglada jak przerobka jej zdjecia z okladki billboardu sprzed 5 lat

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes

499ab9c694a3a1552c8749a61d72cdf1.jpg

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

PanPikus
1 hour ago, baazyll said:

Najgorszy. Razem z Video Games.

And that's how being besties ends. :shadow:

 

Co ty gadasz Karyna. Y&B jest genialne. I Video Games też jest spoko. 

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, PanPikus said:

And that's how being besties ends. :shadow:

 

Co ty gadasz Karyna. Y&B jest genialne. I Video Games też jest spoko. 

Tzn bo ty nie jestes fanem Lany, nie?

Bo mam poczucie, ze niefani najbardziej wlasnie lubią te dwie piosenki, a fani wolą bardziej obskurne

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

PanPikus
48 minutes ago, baazyll said:

Tzn bo ty nie jestes fanem Lany, nie?

Bo mam poczucie, ze niefani najbardziej wlasnie lubią te dwie piosenki, a fani wolą bardziej obskurne

No raczej znam głównie jej single. Tak że raczej jakimś fanem nie jestem ale z większości tych utworów które znam to lubię. Ride to złoto. Summertime Sadness cudo. No i Dark Paradise :kara: 

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
7 minutes ago, PanPikus said:

No raczej znam głównie jej single. Tak że raczej jakimś fanem nie jestem ale z większości tych utworów które znam to lubię. Ride to złoto. Summertime Sadness cudo. No i Dark Paradise :kara: 

No ja w sumie kocham lub lubię wszystkie jej piosenki poza salvatore (serio. nie znosze tej piosenki:billie:) i yayo...

A serialowego kilera znasz? Chyba fan favorite, jeśli chodzi o jej unreleasy.

 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
2 minutes ago, baazyll said:

No ja w sumie kocham lub lubię wszystkie jej piosenki poza salvatore (serio. nie znosze tej piosenki:billie:) i yayo...

A serialowego kilera znasz? Chyba fan favorite, jeśli chodzi o jej unreleasy.

 

:air:

Pogadajmy teraz o Milenie 

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, Little99 said:

:air:

Pogadajmy teraz o Milenie 

No lana z nią śpiewała hihi

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...