Jump to content
Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Guest Messy vers
30 minutes ago, Little99 said:

Czy Pan zabus się nie obraża wg o to? Xd @PanPikus powiedz bo nie chce żebyś był zły :bon:

PS jak chciałem cię oznaczyć to zamiast napisać PanPikus zacząłem panzab- i takie wtf :ladyhaha:

Ale przecież tobie wysłałem ladnego gifa. Takiego bez zadnego kontekstu

Link to post
Share on other sites

PanPikus
1 hour ago, Little99 said:

Czy Pan zabus się nie obraża wg o to? Xd @PanPikus powiedz bo nie chce żebyś był zły :bon:

PS jak chciałem cię oznaczyć to zamiast napisać PanPikus zacząłem panzab- i takie wtf :ladyhaha:

I don't care :bon:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Karen Smith

Wg kocham to że w tym wywiadzie siedemdziesiąt ileś pytań do Donatelli Versace ona powiedziala ze irytuje ją jak ktoś wymawia wersaczi zamiast wersacze, tymczasem jej przyjaciółka Gaga w piosence Donatella "wersaczi promyses aj łil dolcze wita" :air:

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
52 minutes ago, Little99 said:

Wg kocham to że w tym wywiadzie siedemdziesiąt ileś pytań do Donatelli Versace ona powiedziala ze irytuje ją jak ktoś wymawia wersaczi zamiast wersacze, tymczasem jej przyjaciółka Gaga w piosence Donatella "wersaczi promyses aj łil dolcze wita" :air:

Ja lubię 73 questions z Emily Ratajkowski, bo jest hot i jeszcze fajne rzeczy lubi :bradley:

Ale i tak z triszą jest najlepsze xd

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith

Wg naszła mnie taka myśl, że jak jest Paparazzi i ona śpiewa "papa, Paparazzi", to nie chodzi o papa jako sugar daddy? :stalkga: potem jest "promise I'll be kind". Nie wiem może za bardzo się doszukuje ale może to tak jak z venus = penis. 

Link to post
Share on other sites

Karen Smith
Just now, baazyll said:

Ja lubię 73 questions z Emily Ratajkowski, bo jest hot i jeszcze fajne rzeczy lubi :bradley:

Ale i tak z triszą jest najlepsze xd

Tak xD i ta pizza którą zamówili i przyszła w 5 minut 

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Little99 said:

Wg naszła mnie taka myśl, że jak jest Paparazzi i ona śpiewa "papa, Paparazzi", to nie chodzi o papa jako sugar daddy? :stalkga: potem jest "promise I'll be kind". Nie wiem może za bardzo się doszukuje ale może to tak jak z venus = penis. 

A moze papa w sensie ide juz więc papa xd papa jakiś razzi. I obiecuje byc mila, jak razzi sobie juz pojdzie po tym papa. 

A ja nadal uwazam, ze Venus to hołd dla układu slonecznego

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

PanPikus
1 hour ago, Little99 said:

Wg kocham to że w tym wywiadzie siedemdziesiąt ileś pytań do Donatelli Versace ona powiedziala ze irytuje ją jak ktoś wymawia wersaczi zamiast wersacze, tymczasem jej przyjaciółka Gaga w piosence Donatella "wersaczi promyses aj łil dolcze wita" :air:

You mean this one 

 

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
3 minutes ago, PanPikus said:

You mean this one 

 

Wtf nie znam tego

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

PanPikus
16 minutes ago, baazyll said:

Wtf nie znam tego

Uuuu :sure:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes

:laughga:

Zgadnijcie, o kim wspomnialem

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...