Jump to content

💓 DAWN OF CHROMATICA 💓

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Messy vers said:

Jesli masz na mysli kraszera, to tak :laughga:

A myslalem, ze go zdradzasz 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Shawniqua Mendes
14 minutes ago, Messy vers said:

Nieeee nie jestem taką sassy bitch

A spoko bylo ogolnie?

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
9 minutes ago, Messy vers said:

W ogóle w tym filmie go to vote wszystkie stroje sa spoko, tylko ten ARTPOP udawany

A ja po zobaczeniu tego luku z ARTPOPu od razu pomyslalem o tej scenie z teledysku do do what u want, w ktorej gaga jest w koszuli. Moze to serio tribjut do video, ktore zniszczyloby jej kariere, gdyby je wydali :ladyhaha:

Ci2ACiLXEAA2Lu6.jpg

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
Just now, baazyll said:

A ja po zobaczeniu tego luku z ARTPOPu od razu pomyslalem o tej scenie z teledysku do do what u want, w ktorej gaga jest w koszuli. Moze to serio tribjut do video, ktore zniszczyloby jej kariere, gdyby je wydali :ladyhaha:

Ci2ACiLXEAA2Lu6.jpg

Wydaje mi sie ze ona tez tak ogolnie chodzila po ulicy. Kiedyś miala w cholerę lookow, nie to co teraz 😅

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
Just now, Messy vers said:

Wydaje mi sie ze ona tez tak ogolnie chodzila po ulicy. Kiedyś miala w cholerę lookow, nie to co teraz 😅

No bo jej kazali... jak miala przerwe od illuminati, to zaczela sie ubierac jak chciala xd

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes

Zasypiam. Paa messi

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 hour ago, Messy vers said:

H20co3 kwasie gdzie jestes? Wystarczy kropla kwasu?

Ajm hir. Jestem chora i leżę w łóżku. Ale raczej nie kowid

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...