Jump to content

💙 HEAVY METAL LOVER T-SHIRT 💚

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

Karen Smith

Dostałem kolejne warning point bo spytałem się kogoś czy może mi podeslac link do przecieku albumu Ariany i w uzasadnieniu mam że udostępniam nielegalne źródła. Ok. 

Link to post
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Mikolaj
9 minutes ago, Little99 said:

Dostałem kolejne warning point bo spytałem się kogoś czy może mi podeslac link do przecieku albumu Ariany i w uzasadnieniu mam że udostępniam nielegalne źródła. Ok. 

Kijowo uzasadnili, ale mają rację niestety, nie wolno ani udostępniać ani prosić o udostępnianie. Jakby tego nie robili to by sami mieli problemy prawne

Link to post
Share on other sites

Karen Smith
1 hour ago, Mikolaj said:

Kijowo uzasadnili, ale mają rację niestety, nie wolno ani udostępniać ani prosić o udostępnianie. Jakby tego nie robili to by sami mieli problemy prawne

No a ja nie wiedziałem ale w sumie moja wina. Może ty się orientujesz po ile WP dają bana? :ladyhaha:

Link to post
Share on other sites

22 minutes ago, Little99 said:

No a ja nie wiedziałem ale w sumie moja wina. Może ty się orientujesz po ile WP dają bana? :ladyhaha:

Ja już mam 10 pkt i dalej mnie nie zbanowali :ally:
happy harry potter GIF by BAFTA

My name isn't Alice
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
1 hour ago, Kapi09 said:

Ja już mam 10 pkt i dalej mnie nie zbanowali :ally:
happy harry potter GIF by BAFTA

Aaa to jbc. Co ja się przejmuję Season 3 Drinking GIF by NETFLIX

Link to post
Share on other sites

Alejandro na RMF FM... nie słyszałem tego w radiu od kilku lat... 

random GIF

If I like it, then that's what I get!
Link to post
Share on other sites

PanPikus
12 minutes ago, Gangie said:

Alejandro na RMF FM... nie słyszałem tego w radiu od kilku lat... 

random GIF

Też właśnie się załapałem :D i potem heheszkowali że to piosenka o Maćku Dowborze 

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
2 minutes ago, PanPikus said:

Też właśnie się załapałem :D i potem heheszkowali że to piosenka o Maćku Dowborze 

Łot :ladyhaha:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

PanPikus
6 minutes ago, baazyll said:

Łot :ladyhaha:

No bo zaraz po Alehandroł był ten konkurs z sejfami i to prowadzi Dowbor z jakimś drugim gościem. I tamten mówi, że czy mu się wydawało czy Lady Gaga śpiewa tam Maciejo Dowboro czy jakoś tak.. I potem jakaś gadka szmatka i stwierdzili, że Alejandro Lady Gagi to piosenka o Dowborze. Mniej więcej coś takiego :bear:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
10 hours ago, Little99 said:

Dostałem kolejne warning point bo spytałem się kogoś czy może mi podeslac link do przecieku albumu Ariany i w uzasadnieniu mam że udostępniam nielegalne źródła. Ok. 

No w sumie to jest święta zasada ggd i nie mam z tym problemu 😅

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
2 minutes ago, Messy vers said:

Ja dzisiaj czuję sie jak kupa wuefisty

ja codziennie sie tak czuję :laughga:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
Just now, Little99 said:

Pachniesz też tak?:billie:

Wiem że lubisz takie klimaty 😅 ale to tylko kwestia kupa mood

Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...