Jump to content

💓 DAWN OF CHROMATICA 💓

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

Karen Smith
1 minute ago, baazyll said:

A nie za stary?

 

Właśnie :ladyhaha: jebnął się. 

Nw dla mnie Billie to taka masówka i nie widzę w niej absolutnie nic wyjątkowego. Ogólnie z tych nowych artystów którzy zrobili się popularni powiedzmy w przeciągu ostatnich 3 lat to nikt nie przyciąga uwagi moim zdaniem. No bo taka Ava jak stoi na scenie to tak jakby nie wiedziała co tam robi. Billie to jakaś laska która szepcze, jakieś inne pseudo raperki wzorują się na nicki albo na cardi b. W sensie chodzi mi o to że nie widzę jakiejkolwiek oryginalności którą miała Gaga i to ją wyróżniało. 

Link to post
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Shawniqua Mendes
2 minutes ago, Little99 said:

Właśnie :ladyhaha: jebnął się. 

Nw dla mnie Billie to taka masówka i nie widzę w niej absolutnie nic wyjątkowego. Ogólnie z tych nowych artystów którzy zrobili się popularni powiedzmy w przeciągu ostatnich 3 lat to nikt nie przyciąga uwagi moim zdaniem. No bo taka Ava jak stoi na scenie to tak jakby nie wiedziała co tam robi. Billie to jakaś laska która szepcze, jakieś inne pseudo raperki wzorują się na nicki albo na cardi b. W sensie chodzi mi o to że nie widzę jakiejkolwiek oryginalności którą miała Gaga i to ją wyróżniało. 

Tzn pod wzgledem brzmienia to billie nie jest turbo masowa. No np ciezko mi sobie wyobrazic np na esce ju szud si mi in e krałn... dla mnie ona jest taką lorde dla nowego pokolenia nastolatkow. Bozee czuje sie staro, jak tak pisze xd

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Teletubby

nie wie czy ktoś już nie wrzucał ... ale co to jest? :bear:

 

I had a hole in the pocket of my favourite coat And my love for @Juanlittlem dropped into the lining
Link to post
Share on other sites

1 minute ago, 777777777777777777 said:

nie wie czy ktoś już nie wrzucał ... ale co to jest? :bear:

 

:ladyhaha: Ale to wygląda biednie... 

My name isn't Alice
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
4 minutes ago, 777777777777777777 said:

nie wie czy ktoś już nie wrzucał ... ale co to jest? :bear:

 

Co to ma być jprdl 

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes

Oo niee. Czemu w komentarzach nikt nie wspomina o gadze? Czyzby takie komenty usuwali? :billie:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
5 minutes ago, 777777777777777777 said:

nie wie czy ktoś już nie wrzucał ... ale co to jest? :bear:

 

Jaki rak xddd

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes

I zapomniala o hasztagu przy ladygaga. Pewnie bala sie, ze wiecej osob to zobaczy i bedzie hejt :billie:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
Just now, Messy vers said:

Mamo kupi mi lady gage

Ale mamy w domu

Lady Gaga w domu:

 

Przydałaby się reakcja lmao ale 10 razy bardziej xD 

Link to post
Share on other sites

Karen Smith
1 minute ago, Messy vers said:

W ogóle ta sukienka powinna być czerwona, nie różowa. 

Nie mieli czerwonej bibuły w papierniczym 

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes

Noo jak juz wybrala inny kolor sukienki, to mogla tez wykorzystac inną piosenkę gagi. Np. Parking Lot (Dialogue)

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...