Jump to content
Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Shawniqua Mendes

Bardziej czekacie na powrót adelki, czy arianki?

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
1 minute ago, baazyll said:

Bardziej czekacie na powrót adelki, czy arianki?

Jeśli Adele wróci w tym samym momencie to poor Ariana :billie: ja kocham Adele i jej głos, jest dojrzała muzycznie i na pewno ten album to będzie coś wielkiego. Z tych zajawek piosenek Ariany odnoszę wrażenie że to kolejny smęt jak ostatni album. No ale czekam na obydwie tak samo. 

Btw na fan page Ariany polskim na fb ktoś napisał że thank u, next był tak genialnym albumem ze ariana samą sobie postawiła poprzeczkę najwyższą :ladyhaha: prawie się popłakałem

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
5 minutes ago, Little99 said:

Jeśli Adele wróci w tym samym momencie to poor Ariana :billie: ja kocham Adele i jej głos, jest dojrzała muzycznie i na pewno ten album to będzie coś wielkiego. Z tych zajawek piosenek Ariany odnoszę wrażenie że to kolejny smęt jak ostatni album. No ale czekam na obydwie tak samo. 

Btw na fan page Ariany polskim na fb ktoś napisał że thank u, next był tak genialnym albumem ze ariana samą sobie postawiła poprzeczkę najwyższą :ladyhaha: prawie się popłakałem

Ale przeciez thank u, next jest super

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

16 minutes ago, baazyll said:

Bardziej czekacie na powrót adelki, czy arianki?

Adele zmiażdży Arianę :enigma:
Mega jestem ciekawy co przygotowała, czy zmiana jej sylwetki może również wpłynąć na jej twórczość? Jestem pewien, że to już nie będą same ballady i nagrała jakiś kawałek bardziej popowy, taneczny. Oby :ally:

Co do Ariany, to nie czuję głodu jej twórczości, za dużo jej było ostatnio... :reductive:

My name isn't Alice
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
55 minutes ago, Little99 said:

:billie:

Dzięki, next > Dangerous dziwka :stalkga:

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
2 minutes ago, Messy vers said:

Ten moment kiedy nie wiem w ogóle o czym mówicie :ladyhaha:

Nie znasz plyt pani adrianny?

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
1 minute ago, baazyll said:

Nie znasz plyt pani adrianny?

Znam tylko chce to, mam w pupie, 7 pierścieni erekcyjnych i podróbkę mean girls:ohwell:

Link to post
Share on other sites

Karen Smith
2 minutes ago, baazyll said:

Nie znasz plyt pani adrianny?

I nic dziwnego. Mimo wszystko Ariana nie jest aż tak rozpoznawalna. Nie mówię o środowisku nastolatków. 

Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
9 minutes ago, Little99 said:

I nic dziwnego. Mimo wszystko Ariana nie jest aż tak rozpoznawalna. Nie mówię o środowisku nastolatków. 

Ej mimo wszystko jestem rocznik 96, wtedy na scenę wchodziła gaga, katy perry, kesha, chwilkę byla Rihanna i emerytki mdna i Britney. Arianna chyba stała sie znana jak byłem w klasie maturalnej.  A na Billie Elish jestem totalnie za stary. Ale szanuję ją, wiem jak to dziwnie zabrzmi, ale widzę w niej młoda Gage.

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
3 minutes ago, Little99 said:

I nic dziwnego. Mimo wszystko Ariana nie jest aż tak rozpoznawalna. Nie mówię o środowisku nastolatków. 

Noo moja mader nie zna...

Ale jej plyty sa spk

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
5 minutes ago, Messy vers said:

Ej mimo wszystko jestem rocznik 96, wtedy na scenę wchodziła gaga, katy perry, kesha, chwilkę byla Rihanna i emerytki mdna i Britney. Arianna chyba stała sie znana jak byłem w klasie maturalnej.  A na Billie Elish jestem totalnie za mlody. Ale szanuję ją, wiem jak to dziwnie zabrzmi, ale widzę w niej młoda Gage.

A nie za stary?

 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...