Jump to content

💙 HEAVY METAL LOVER T-SHIRT 💚

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Fanbase • Official Thread


Rifek

Featured Posts

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Little99 said:

Ja chcę już teraz :laughga: nie ma czasu do stracenia kurwa

No ale boje się że nikt nie chciałby zadawać mi żadnych pytań :fatcat: następnym razeeeem ale nie muszę mieć wątku żebyś pytał mnie o co chcesz xD

Ja nigdy nie zrobie pewnie ama po angielsku, bo jak ktos mi zada jakies egzystencjalne pytanie, to bede musial sie rozpisac, a mi sie nie chcee

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply
Karen Smith
Just now, baazyll said:

Ja nigdy nie zrobie pewnie ama po angielsku, bo jak ktos mi zada jakies egzystencjalne pytanie, to bede musial sie rozpisac, a mi sie nie chcee

Nooo właśnie też o to chodzi zresztą mnie chyba malo kto tu kojarzy i jakie ktoś obcy może mieć do mnie pytania xd

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Little99 said:

Nooo właśnie też o to chodzi zresztą mnie chyba malo kto tu kojarzy i jakie ktoś obcy może mieć do mnie pytania xd

Mnie pewnie kojarzą tylko ze wzgledu na moje avi :ladyhaha:

Ale chyba mam mimo wszystko jedno z bardziej charakterystycznych

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Messy vers said:

Chcę mi się płakać i sluchac idoru by grimes :(

Aww chcę cię przytulić :heart:

Ja wczoraj tańczyłem niczym nimfa do Vanessy

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
1 minute ago, baazyll said:

Aww chcę cię przytulić :heart:

Ja wczoraj tańczyłem niczym nimfa do Vanessy

Jak wypiję za dużo wina to włączę 4am😅

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
2 minutes ago, Messy vers said:

Jak wypiję za dużo wina to włączę 4am😅

Niee. Sardaukar Levenbrech

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
3 minutes ago, Little99 said:

what are you talking about oh my god GIF

Nie znasz Grimes? 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Guest Messy vers
5 minutes ago, Little99 said:

what are you talking about oh my god GIF

Cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes

.

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Shawniqua Mendes
1 minute ago, Messy vers said:

Cooo:ladyhaha:

 

Wolałabym być sucha, ale przynajmniej jestem mokra. Szczaj na mnie, szczaj, szczaj, szczaj na mnie, szczaj, szczaj
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...