Jump to content

💙 HEAVY METAL LOVER T-SHIRT 💚

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Monsters Alert! Vote for ROM!


Rifek

Featured Posts

Rifek
Just now, scheisseJK said:

To zagraja jeszcze ma pewno przy popliscie :vegas: Tylko dlaczego nagle ma esce nie grają,  po tym jak grali 6 razy dziennie :oprah:

Bo zeszło na 20 miejsce w Gorącej 20,  wiec stwierdzili, ze już koniec kariery w ich stacji :billie:

❗️ IG: thebumblebee__ ❗️
Link to post
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply
PanPikus

Chłopcy. 

Gaga przez wiele ostatnich lat była ogromnym non-eventem w radiu, zwłaszcza w Polsce. Chyba nie oczekiwaliscie że wraz z wydaniem ROM stanie się jakąś nowa Avą Max czy Edem Sheeranem polskich rozgłośni :billie:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

scheisseJK
15 minutes ago, Rifek said:

Bo zeszło na 20 miejsce w Gorącej 20,  wiec stwierdzili, ze już koniec kariery w ich stacji :billie:

Smutna prawda jest taka że  jest "za stara" na ich target i była najstarszym zagranicznym artystą  po 30tce granym tak czesto teraz :saladga:

Link to post
Share on other sites

scheisseJK
10 minutes ago, PanPikus said:

Chłopcy. 

Gaga przez wiele ostatnich lat była ogromnym non-eventem w radiu, zwłaszcza w Polsce. Chyba nie oczekiwaliscie że wraz z wydaniem ROM stanie się jakąś nowa Avą Max czy Edem Sheeranem polskich rozgłośni :billie:

Ale #3 na airplay wiec cale szczęście  już  nie non-event (szczególnie  po tym jak rozgłośnie  potraktowaly Shallow ktory byl nr 1 na spotify u nas  długo).  Jest sukces i  wakacyjny hit, wszyscy znaja piosenke. U mnie w pracy mieszane towarzystwo  hetero i wszyscy nucą :billie:

Link to post
Share on other sites

PanPikus
25 minutes ago, scheisseJK said:

Ale #3 na airplay wiec cale szczęście  już  nie non-event (szczególnie  po tym jak rozgłośnie  potraktowaly Shallow ktory byl nr 1 na spotify u nas  długo).  Jest sukces i  wakacyjny hit, wszyscy znaja piosenke. U mnie w pracy mieszane towarzystwo  hetero i wszyscy nucą :billie:

No i cieszmy się :) bo jest z czego. Ja słyszałem ROM wielokrotnie w radiu co mnie mega cieszy. Jest hit, ludzie znają, jest fajnie ;)

Teraz jeszcze było by fajnie gdyby Interscope / Universal zdecydowali się na 3 singiel, żeby skorzystać z tej relacji jaka zbudowalo ROM. Ale raczej na wiele bym nie liczył, zwłaszcza że sama pani prezeska nie jest zainteresowana swoją nową muzyka.. Trudno, bywa. 

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
3 hours ago, PanPikus said:

Chłopcy. 

Gaga przez wiele ostatnich lat była ogromnym non-eventem w radiu, zwłaszcza w Polsce. Chyba nie oczekiwaliscie że wraz z wydaniem ROM stanie się jakąś nowa Avą Max czy Edem Sheeranem polskich rozgłośni :billie:

Ja oczekiwałem 🙁

Link to post
Share on other sites

Rifek

Dobra wiadomość na początek weekendu - ROM poszło w górę na Popliście ;) 

19:46 RMF MAXXX

19:46 ZET

19:35 RMF FM

W 10 minut 3 największe stacje :queenga:

❗️ IG: thebumblebee__ ❗️
Link to post
Share on other sites

PanPikus
2 hours ago, Little99 said:

Ja oczekiwałem 🙁

Oj biedactwo :bear:

Widać że faktycznie rzadko słuchasz radia :poot:

Who's Laughing Now hit lata / jesieni 2020 nadchodzi :ally:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
20 minutes ago, PanPikus said:

Oj biedactwo :bear:

Widać że faktycznie rzadko słuchasz radia 

carrie brownstein idk GIF by Portlandia

Link to post
Share on other sites

Rifek

Aktualizacja notowań dla ROM z dn. 31.07.2020: 

RMF FM

#5 (+10)

RMF MAXXX

#22 (-5)

Eska 

Opuściło notowanie, ale dalej będzie można głosować z propozycji.

❗️ IG: thebumblebee__ ❗️
Link to post
Share on other sites

CakeLikeLG

Nie slucham radia ale fajnie, ze jeszcze graja ROM. Po tym jak radio ignorowalo Shallow mimo, ze bylo mega smashem, nic mnie nie zdziwi. Wkurza mnie tylko to, ze shitowe piosenki Avy Max sa bezproblemowo grane a my musimy walczyc. Radio moim zdaniem nie interesuje sie tym co sluchacze chca sluchac, tylko liczy sie to co chca wypromowac wytwornie. Nie wiem dlaczego tak wierza w ta Ave Max, moim zdaniem stratna inwestycja :ladyhaha:

live each day like Gaga might drop an album
Link to post
Share on other sites

PanPikus
11 hours ago, CakeLikeLG said:

Nie slucham radia ale fajnie, ze jeszcze graja ROM. Po tym jak radio ignorowalo Shallow mimo, ze bylo mega smashem, nic mnie nie zdziwi. Wkurza mnie tylko to, ze shitowe piosenki Avy Max sa bezproblemowo grane a my musimy walczyc. Radio moim zdaniem nie interesuje sie tym co sluchacze chca sluchac, tylko liczy sie to co chca wypromowac wytwornie. Nie wiem dlaczego tak wierza w ta Ave Max, moim zdaniem stratna inwestycja :ladyhaha:

Wyjaśnienie jest proste. Ava jest z Warner Music. 

Artyści Warnera mają najlepszy airplay, dużo playlist na Youtube i Spotify, regularnie nadawane certyfikaty dla albumów i utworów. 

Universal dba tylko o polskich wykonawców. 

Proste? Proste :bear:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Karen Smith
11 hours ago, CakeLikeLG said:

Nie wiem dlaczego tak wierza w ta Ave Max, moim zdaniem stratna inwestycja :ladyhaha:

Też nie mam pojęcia, nie jestem żadnym znawcą, ale nie widzę nic specjalnego ani oryginalnego w tej Avie. Musiałaby się czymś wyróżniać, bo póki co nieudolnie kopiuje Gagę. Krótkie i długie włosy jednocześnie nie wystarczą :ohwell:

Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...