Jump to content

💙 HEAVY METAL LOVER T-SHIRT 💚

Follow Gaga Daily on Telegram

UPDATED: artRAVE in Vienna, Austria (NOVEMBER 2nd 2014)


itsdominik

Featured Posts

blahblahblahhhh

Wow, blago tebi, ja necu biti ziv dok ne porucim i dok ne budem drzao kartu u ruci :ohno:

Pa nadam se da je sve okej, ali sad da mogu da biram, odmah bio se odlucio za eventim ovaj ticketmaster me izuzetno frustrira. Mada opet ako je filsns dobio kartu vec a nama jos nije ni prosao transfer a pritom smo ih kupili istog dana, nekako kontam da se nesto zajebalo i odustajem, nemam vise zivaca, sta god da bude bice u najgorem slucaju zelim svojih 110€ nazad haha

Poslacemo mejl sad pa cemo da.vidimo.sta nam je ciniti, nervira me to sto su mi zamrznute pare pa ne mogu ni da ih skinem sa kartice i uzmem na eventimu. Poludecu :lmao:

Onda cu definitivno kupiti preko naseg Eventima, nadam se vec danas ili u toku nekoliko narednih dana :ohno:

A da probate da posaljete mail direktno Ticketmasteru i da ih pitate sta se desava? Ali ako su vam skinuli novac sa kartice onda je sigurno sve ok nego su oni spori i kasne. Jao koliko je ovo sve stresno, sto puta je gore nego kad sam pre dve godine kupovao za Bugarsku, tad je bilo i lakse i jeftinije.

Izvinjavam se na retardiranom quotu, na fonu sam :smh:

Link to post
Share on other sites

  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Izvinjavam se na retardiranom quotu, na fonu sam :smh:

 

Ma bice sve ok sigurno, samo da im prodje ta transkacija, nema sanse da vam ne posalju karte a skinuli su vam pare, ne verujem da bi dozvolili da se tako nesto desi. A i siguran sam da se karte nece rasprodati jos minimum mesec dana, tako uvek pricaju pa na kraju mogu da se nadju i par nedelja pre koncerta.

I da, jeste planirali kako cete ici do Beca? 

Link to post
Share on other sites

blahblahblahhhh

Ma bice sve ok sigurno, samo da im prodje ta transkacija, nema sanse da vam ne posalju karte a skinuli su vam pare, ne verujem da bi dozvolili da se tako nesto desi. A i siguran sam da se karte nece rasprodati jos minimum mesec dana, tako uvek pricaju pa na kraju mogu da se nadju i par nedelja pre koncerta.

I da, jeste planirali kako cete ici do Beca?

Ma znam, nego me cisto nervira jer mi se mesa u moj OCD :D

Pa kontali smo ici busem, 50€ je povratna, isli bismo u petak uvece, odseli u hostelu par dana i vratili se za bg u ponedeljak :)

Link to post
Share on other sites

Ma znam, nego me cisto nervira jer mi se mesa u moj OCD :D

Pa kontali smo ici busem, 50€ je povratna, isli bismo u petak uvece, odseli u hostelu par dana i vratili se za bg u ponedeljak :)

 

E pa da, tako sam i ja nesto gledao, oko 50e busem. Jao sad me samo nerviraju ove karte, necu se smiriti dok ne porucim. 

Link to post
Share on other sites

blahblahblahhhh

E pa da, tako sam i ja nesto gledao, oko 50e busem. Jao sad me samo nerviraju ove karte, necu se smiriti dok ne porucim.

Veruj mi, ni tad nije nista lakse, tek kad ih drzis u rukama je sve okej heh

Link to post
Share on other sites

Evo ja gledam na online banking-u, meni su sredstva bila rezervisana 11-og a transakcija realizovana 13-og.

Nemojte se sekirati ljudi, ja stalno porucujem i placam preko interneta raznim karticama, ako ti je prosla porudzbina i ako si dobio order confirmation mailom, sve ce biti ok.  ;)

 

Ja za prevoz jos uvek nemam ideju, prosli put sam avionom posto je karta bila oko 80-90 EUR, a sada je dosta (duplo) skuplja.

Verovatno cu se pridruziti vama busom posto idem sam (ako me primate :shy:) i isto nameravam da ostanem bar 3 dana. Ako nas se skupi cetvoro, ja sam voljan i da vozim, mislim da bi tako bilo najpovoljnije... Ali daleeeko je d--gi novembar...  ;)​ 

Link to post
Share on other sites

Veruj mi, ni tad nije nista lakse, tek kad ih drzis u rukama je sve okej heh

 

Ma i to je bolje nego ovo cekanje koje me ubija  :cry:

Link to post
Share on other sites

blahblahblahhhh

Ma i to je bolje nego ovo cekanje koje me ubija  :cry:

Mi smo malopre poslali mejl tako da cekamo ii nesto i ubija as weil haha

Link to post
Share on other sites

Mi smo malopre poslali mejl tako da cekamo ii nesto i ubija as weil haha

 

Hehe srecno i nadam se da ce sve biti ok sa kartama  :hug:

Link to post
Share on other sites

blahblahblahhhh

Hehe srecno i nadam se da ce sve biti ok sa kartama  :hug:

Jaoj opet me ovaj android cini nepismenim :)

Hvaala takodje, javi sta si uradio :hug:

Link to post
Share on other sites

blahblahblahhhh

:party:  Four tickets - with who are you going ? :party:

With three blokes of mine, two of them didn't go to the BTWB and they wanted to make it up for it now :party:

Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...