Jump to content
Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Radio Stations pick up The Cure!


Rifek

Featured Posts

QueenChromatix

Wysylajcie tez The Cure jako propozycje w Esce, Radio Zet i RMF MAXXX!!! 

QUEEN CHROMATIX 🌈
Link to post
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply
Gangie

YAAAAAAASSSSSSSSS

 

I'VE BEEN WAITING FOR THIS FOR SOOOOO LOOOOOL....

GAGA FINALLY'S BACK! :giveup:

If I like it, then that's what I get!
Link to post
Share on other sites

PanPikus
13 hours ago, BloodyJudas said:

A co z eską? Czemu tam jej nie ma jeszcze w propozycjach ???

Eska woli Paparazzi jak widać, bo dzisiaj rano już zdążyli zagrać xD Chyba zatrzymali się w 2009/2010 :poot:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

BloodyJudas
28 minutes ago, PanPikus said:

Eska woli Paparazzi jak widać, bo dzisiaj rano już zdążyli zagrać xD Chyba zatrzymali się w 2009/2010 :poot:

Ale czemu nagle te skurwysynki nie promują nowości ??? Ty mi powiesz Haha. Może payola jeszcze nie doszła :yay:

Link to post
Share on other sites

PanPikus
2 minutes ago, BloodyJudas said:

Ale czemu nagle te skurwysynki nie promują nowości ??? Ty mi powiesz Haha. Może payola jeszcze nie doszła :yay:

Ja, ja, ja nie wiem :interestinga:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

BloodyJudas
1 hour ago, PanPikus said:

Ja, ja, ja nie wiem :interestinga:

Może zaczną grać tę piosenkę w dniu premiery takowej :yay:

Link to post
Share on other sites

PanPikus
On 22.04.2017 at 4:13 PM, BloodyJudas said:

Może zaczną grać tę piosenkę w dniu premiery takowej :yay:

Dobre wieści xD RMF MAXXX w końcu dzisiaj jednak zagrało The Cure :D zawsze coś :tony:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

BloodyJudas
1 minute ago, PanPikus said:

Dobre wieści xD RMF MAXXX w końcu dzisiaj jednak zagrało The Cure :D zawsze coś :tony:

A kiedy eska ??? :P Trzeba do nich napisać i ich opieprzyć :P

Link to post
Share on other sites

PanPikus
1 minute ago, BloodyJudas said:

A kiedy eska ??? :P Trzeba do nich napisać i ich opieprzyć :P

W komentarzach na Esce to jest taki mess, że szkoda gadać... ponad 150 stron spamu z nowym utworem Shawna Mendesa :neyde: I co jakiś czas się przebija komentarz o Gagę, no bo wiadomo, po co robić wiochę i spamić.. I wiele osób pisało, żeby się tamci ogarnęli, bo ten spam jest żałosny to tamci się zaczęli tłumaczyć, że jakoś ludzie Lady Gagą też spamują i nikomu to nie przeszkadza... :madge: Ale co? Eska oczywiście Shawna już zagrała :fthis:
Mam ich w dupie szczerze mówiąc. Ważne że RMF MAXXX i RMF FM już pare razy ją zagrali więc jest w nich potencjał.

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

PanPikus
2 minutes ago, Kefir said:

5 minut temu <3

XgbEo5p.png

No właśnie wbiłem na stronę MAXXXa i w tym momencie właśnie leciało <3 szok i radość xD

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

CakeLikeLG
On 22.04.2017 at 2:42 PM, BloodyJudas said:

Ale czemu nagle te skurwysynki nie promują nowości ??? Ty mi powiesz Haha. Może payola jeszcze nie doszła :yay:

ten temat dotyczy The Cure a nie Chained To The Rythm 

EbHPF.gif

live each day like Gaga might drop an album
Link to post
Share on other sites

CakeLikeLG
8 minutes ago, PanPikus said:

No właśnie wbiłem na stronę MAXXXa i w tym momencie właśnie leciało <3 szok i radość xD

w tym samym momencie wszedłem na rmf maxxx zobaczyć czy nie dodali TC do czarnej listy zakazanych utworow a tam wlasnie turutututu tututu be the cure! shooketh

b2615694-428c-4a62-856f-624c6dbad924.gif

live each day like Gaga might drop an album
Link to post
Share on other sites

PanPikus
1 minute ago, CakeLikeLG said:

w tym samym momencie wszedłem na rmf maxxx zobaczyć czy nie dodali TC do czarnej listy zakazanych utworow a tam wlasnie turutututu tututu be the cure! shooketh

b2615694-428c-4a62-856f-624c6dbad924.gif

Hah xD Rozpędzili się, wczoraj raz zagrali, dzisiaj raz. Halo, proszę państwa, wolniej, wolniej, co taki duży rozpęd :poot: Paparazzi po 14 dzisiaj oczywiście było :trollga:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

CakeLikeLG
34 minutes ago, Kefir said:

5 minut temu <3

XgbEo5p.png

Lady GaGa? polskie radio utkwiło w 2008, nic dziwnego ze graja ciagle Paparazzi. zapewne mysla ze to jej ostatni singiel. Cale szczescie hit lata 2017 nadchodzi

xvHcVz7.gif

live each day like Gaga might drop an album
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...