Jump to content

💓 DAWN OF CHROMATICA 💓

Follow Gaga Daily on Telegram
other

Polish Radio Stations pick up The Cure!


Rifek

Featured Posts

PanPikus
Just now, CakeLikeLG said:

ja nie wiem jak mozna nie grac piosenki ktora ma sie na 3 miejscu na swojej "hot" liscie :madge:

Zadaje sobie to samo pytanie od kilku dni :neyde: To i tak, że w niedziele w czasie Global Listy grają chociaż ten jeden raz :emma:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply
CakeLikeLG
9 minutes ago, PanPikus said:

Zadaje sobie to samo pytanie od kilku dni :neyde: To i tak, że w niedziele w czasie Global Listy grają chociaż ten jeden raz :emma:

"najzabawniejsze" jest to że Waterfall Sii słyszam już parę razy w radiu mimo, że ta piosenka nie wydarzyła się chyba w żadnym innym kraju, nie ma jej nawet w top 200 na Spotify a na YT ma 10M wyświetleń po dwóch miesiącach. Wielki flop nawet w Australii gdzie Sia i Pink są królowymi radia xvHcVz7.gif

live each day like Gaga might drop an album
Link to post
Share on other sites

PanPikus
Just now, CakeLikeLG said:

"najzabawniejsze" jest to że Waterfall Sii słyszam już parę razy w radiu mimo, że ta piosenka nie wydarzyła się chyba w żadnym innym kraju, nie ma jej nawet w top 200 na Spotify a na YT ma 10M wyświetleń po dwóch miesiącach. Wielki flop nawet w Australia gdzie Sia i Pink są królowymi radia xvHcVz7.gif

No ja nawet raz czy dwa w TV widziałem Waterfall :sharon:
Takie nasze szczęście :poot:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

PanPikus

Hahahah :ladyhaha:
16:02 Radio Eska - Bad Romance - 8 raz w ciągu 5 godzin :deadbanana:

Trzeba poczekać chyba do 17:02 na 9 raz :smh:

edit : Tak jak mówiłem - 17:02 kolejny raz :sharon:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

InTraumatica
5 hours ago, PanPikus said:

Hahahah :ladyhaha:
16:02 Radio Eska - Bad Romance - 8 raz w ciągu 5 godzin :deadbanana:

Trzeba poczekać chyba do 17:02 na 9 raz :smh:

edit : Tak jak mówiłem - 17:02 kolejny raz :sharon:

Może osobie układającej playlisty pomyliły się piosenki 

Link to post
Share on other sites

PanPikus
1 hour ago, DziJuLaj said:

Może osobie układającej playlisty pomyliły się piosenki 

No nie wiem xD ale dzień skończyli w sumie z 12 razami dla BR i 0 dla TC :emma:
~ znaczy skończyli xD jeszcze mają 40 minut, to tak może z raz albo dwa jeszcze będzie :diane::awkney:

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

PanPikus

A tak wgl to słuchał ktoś może dzisiaj HOP BĘC? Bo widzę jakieś komentarze, że prowadzący powiedział coś na temat The Cure, że wydaje mu się że w przyszłym tygodniu wejdzie do listy. Kiedy nie da się głosować bo wywalili z propozycji.. I nie wiem o co chodzi a nie mam jak zapytać, bo nie wiem dlaczego, ale się nie mogę zalogować na ich stronie wgl. :oprah:

I w gratisie smaczek - w propozycjach do HOP BĘC było Bon Appetit (które stacje jak Eska, FM i MAXXX grają praktycznie codziennie/co dwa dni), potem wyleciało, potem wróciło a The Cure w tym samym czasie wyleciało, a od dzisiaj jest tam i Swish Swish. Ktoś widzę dobrze płaci :madge:

@Kefir@DonnieDarko@CakeLikeLG@DziJuLaj

Na Wojtusia z popielnika, iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie długa...
Link to post
Share on other sites

Rifek
3 hours ago, PanPikus said:

A tak wgl to słuchał ktoś może dzisiaj HOP BĘC? Bo widzę jakieś komentarze, że prowadzący powiedział coś na temat The Cure, że wydaje mu się że w przyszłym tygodniu wejdzie do listy. Kiedy nie da się głosować bo wywalili z propozycji.. I nie wiem o co chodzi a nie mam jak zapytać, bo nie wiem dlaczego, ale się nie mogę zalogować na ich stronie wgl. :oprah:

I w gratisie smaczek - w propozycjach do HOP BĘC było Bon Appetit (które stacje jak Eska, FM i MAXXX grają praktycznie codziennie/co dwa dni), potem wyleciało, potem wróciło a The Cure w tym samym czasie wyleciało, a od dzisiaj jest tam i Swish Swish. Ktoś widzę dobrze płaci :madge:

@Kefir@DonnieDarko@CakeLikeLG@DziJuLaj

Jp. Właśnie wróciłem mocno porobiony z imprezy, ale jak to przeczytałem to się rozbudziłem.

Nie mam słów do polskich stacji. Ja już z nimi nie wiążę żadnej przyszłości, przynajmniej jeśli chodzi o Gagę.

 

❗️ IG: thebumblebee__ ❗️
Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
jaXXXon

Gaga będzie grana jak będzie miała prawdziwy hit na cały świat. Ja w to przynajmniej wierze :sweat:

Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...